Ηνωμένο Βασίλειο Μεταφορά από/προς το αεροδρόμιο Gatwick

jimp

Member
Μηνύματα
5.029
Likes
6.417
Νομίζω πλήρωσα το διπλό από αυτό που λες.

Επίσης δεν ξέρω πότε πάτε αλλά: Industrial action is planned to affect train services across the country between Thursday 4 and Tuesday 9 April 2024.
Εγώ έβαλα Gatwick προς Waterloo. Εσύ δεν ξέρω που είχες πάει για να σου πω πως και γιατί πλήρωσες το διπλάσιο. Ίσως ήταν το daily cap αν έκανες και βόλτες την ίδια μέρα και πλήρωσες με την ίδια κάρτα
 

ARGYRO S.

Member
Μηνύματα
127
Likes
17
Καλησπέρα
Θα ήθελα την βοήθεια σας,
Πετάμε με skyexpress για Gatwick και λέμε να κλείσουμε στο travelodge Covent Garden ,τι μου προτείνεται για μεταφορα;
Και κάτι άλλο αν βγάλουμε με τρένο μπορούμε να,έχουμε την προσφορά 2in1?η πρέπει να βγάλουμε 7daytravelcard?
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.029
Likes
6.417
Καλησπέρα
Θα ήθελα την βοήθεια σας,
Πετάμε με skyexpress για Gatwick και λέμε να κλείσουμε στο travelodge Covent Garden ,τι μου προτείνεται για μεταφορα;
Και κάτι άλλο αν βγάλουμε με τρένο μπορούμε να,έχουμε την προσφορά 2in1?η πρέπει να βγάλουμε 7daytravelcard?
Τρένο για Victoria και από εκεί πράσινη γραμμή για embankment. Μετά με τα πόδια έφτασες.

Αλλιώς τρένο για London bridge και από εκεί κάνεις μια ωραία βόλτα με τα πόδια μέχρι το ξενοδοχείο (αν δεν έχετε πολλά πράγματα)
 

ARGYRO S.

Member
Μηνύματα
127
Likes
17
Τρένο για Victoria και από εκεί πράσινη γραμμή για embankment. Μετά με τα πόδια έφτασες.

Αλλιώς τρένο για London bridge και από εκεί κάνεις μια ωραία βόλτα με τα πόδια μέχρι το ξενοδοχείο (αν δεν έχετε πολλά πράγματα)
Σ' ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.299
Μηνύματα
887.325
Μέλη
38.971
Νεότερο μέλος
Blaser

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom