Καλώς ήρθατε.

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
γεια σου αλεξη!καλωσορισες!υπαρχει στο φορουμ πολυ καλη ιστορια για ισλανδια!και οταν πραγματοποιησεις το ταξιδι περιμενουμε φρεσκα νεα!
 

Αdrian

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια σας και απο μενα, μια ελληνοιταλιδα στο φορουμ σας...Καλα ταξιδια να εχουμε και να μοιραζομαστε εμπειριες! Καποια στιγμη θα ηθελα να γραψω για την Ιταλια, τη μιση ιδιαιτερη πατριδα μου και το Βιεστε, το χωριο της μητερας μου, ενα καταπληκτικο μερος που οι περισσοτεροι Ελληνες δε γνωριζουν... Πολυ ωραιο το φορουμ σας, συνεχιστε ετσι!!
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.290
Καλησπερα Adrian! Καλως ορισες και βεβαια περιμενουμε να μας γραψεις για την Ιταλια!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.544
Likes
1.963
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
γειά σου sklanarikova!!!!!
πές μας για ιταλία,θα επισκευτούμε το χωριό σου οπωσδήποτε!!!
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
112
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
Καλώς ήρθες και από εμένα! οι λάτρεις της Ιταλίας είμαστε πολλοί εδώ μέσα οπότε αναμένουμε πληροφορίες!!
 
Μηνύματα
25
Likes
1
γεια σας και απο εμενα. χρόνια πολλά σε όλους και καλά με πολλά ταξίδια.μου αρέσουν και εμένα πολύ τα ταξίδια και ελπίζω να κάνουμε καλή παρέα
 

renata

Member
Μηνύματα
5.544
Likes
1.963
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
καλώς ήρθες στην παρέα μας τονισμένε Ανεξάρτητε!!
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
Kαλως ηρθατε ολοι οι νεοι, στην παρεα μας! δεν σας προλαβαινω, αλλιώς... ευχομαι πιο πολλα ταξιδια απο εδω και περα...
 

FallenAngel

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλία
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα, Γαλλικη Πολυνησια
Καλησπέρα και από μένα...Χρόνια πολλά σε όλους με υγεία και πολλές επιτυχίες και ακόμη περισσότερα ταξίδια!!!! Δεν έχω ταξιδέψει πάρα πολύ λόγω βεβαρημένου προγράμματος αλλά πήρα απόφαση να αφήσω τις πολλές δουλειές και να το ρίξω και λίγο στο σορολόπ κάνοντας ταξίδια που τόσο λατρευω.
Προγραμματιζω μεσα στον Αυγουστο 2 εβδομαδες στην Αγγλία ...Βαση μου θα ειναι το Λονδινο μενοντας σε μια φιλη εκει και κανοντας εξορμησεις στα περιχωρα...
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.290
Καλησπέρα και από μένα...Χρόνια πολλά σε όλους με υγεία και πολλές επιτυχίες και ακόμη περισσότερα ταξίδια!!!! Δεν έχω ταξιδέψει πάρα πολύ λόγω βεβαρημένου προγράμματος αλλά πήρα απόφαση να αφήσω τις πολλές δουλειές και να το ρίξω και λίγο στο σορολόπ κάνοντας ταξίδια που τόσο λατρευω.
Προγραμματιζω μεσα στον Αυγουστο 2 εβδομαδες στην Αγγλία ...Βαση μου θα ειναι το Λονδινο μενοντας σε μια φιλη εκει και κανοντας εξορμησεις στα περιχωρα...

Καλως ορισες! Χρονια πολλα!
Και καλα κανεις να το ριξεις στα ταξιδια!
Καλα ταξιδια λοιπον!
 

SKOTSOLI

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Γεια χαρα σε ολους. Η αφορμη για την εγγραφη μου ειναι ο προγραμματισμος ενος ταξιδιου στη χιλη τον οκτωβριο. Καμια ιδεα για προορισμους, διαρκεια παραμονης ανα προορισμο, κλπ?
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
6.004
Likes
9.683
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Γεια χαρα σε ολους. Η αφορμη για την εγγραφη μου ειναι ο προγραμματισμος ενος ταξιδιου στη χιλη τον οκτωβριο. Καμια ιδεα για προορισμους, διαρκεια παραμονης ανα προορισμο, κλπ?
Υπαρχει ταξιδιωτικη ιστορια για τη Χιλη εδω:http://www.travelstories.gr/%F4%E1%...DC-%EA%E1%E9-%E1%EB%E1%E6%EF%ED%E5%DF%E1.html
Αν θελεις ανοιξε νεο θεμα στην αναζητηση πληροφοριων για κ.Αμερικη δινοντας πληροφοριες για το ταξιδι σου (διαρκεια , τι θελεις να δεις κλπ...) και σιγουρα θα λαβεις βοηθεια.
:welcome: στους νεοφερμενους!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.561
Μηνύματα
901.305
Μέλη
39.296
Νεότερο μέλος
Vsl Fot

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom