Καλώς ήρθατε.

georgiaP

Member
Μηνύματα
55
Likes
35
Ταξίδι-Όνειρο
Σαφάρι στην Τανζανία!
Καλή χρονιά σε όλους! Σας διαβάζω εδώ και λίγο καιρό και όποτε χρειάστηκα πληροφορίες για κάποιο ταξίδι εδώ βρήκα οτι χρειαζόμουν. Με αφορμή το ταξιδάκι που ετοιμάζουμε για Βερολίνο τέλη Φεβρουαρίου είπα να γραφτώ για να τα λέμε πια και επισήμως!
 

georgiaP

Member
Μηνύματα
55
Likes
35
Ταξίδι-Όνειρο
Σαφάρι στην Τανζανία!
Έχω ήδη αρχίσει μελέτη! Για την ακρίβεια έχουν πονέσει τα μάτια μου αλλά συνεχίζω ακάθεκτη!:xmas_razz:
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
εγω πηγα περσι περασα τελια με εασυ ντζετ απο σαλονικα ελα εαν θελεισ μσν να σου πολλες πληροφοριες τηε σπυρ@μσν.κομ λατινικα
 

vpopi

Member
Μηνύματα
19
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβετ
Καλή χρονιά σε όλους! Σας διαβάζω εδώ και λίγο καιρό και όποτε χρειάστηκα πληροφορίες για κάποιο ταξίδι εδώ βρήκα οτι χρειαζόμουν. Με αφορμή το ταξιδάκι που ετοιμάζουμε για Βερολίνο τέλη Φεβρουαρίου είπα να γραφτώ για να τα λέμε πια και επισήμως!

καλως ηρθες στην παρεα μας. επειδη την ιδια περιοδο παμε και εμεις :airplane: μας βοηθησε παρα πολυ

http://www.travelstories.gr/%E5%F5%...%EF%F5-%F0%F1%EF%F4%E5%DF%ED%E5%F4%E5-40.html
αυτο το θεμα , δεν ξερω αν το διαβασες, διαβασε το. την ιδια περιοδο πεταει και ο m1chael, περιμενω απαντηση σου.
 

georgiaP

Member
Μηνύματα
55
Likes
35
Ταξίδι-Όνειρο
Σαφάρι στην Τανζανία!
Ευχαριστώ πολύ vpopi! Ναι, το έχω υπόψιν το τοπικ αλλά δεν το διάβασα ακόμα (με τρομοκράτησαν οι 40 σελίδες :xmas_mrgreen:). Θα το κοιτάξω οπωσδήποτε όμως!
Τι καλά είμαστε πολλοί οι παλαβοί που θα πάμε μέσα στο καταχείμωνο και την παγωνιά... δεν πειράζει όμως, απ'οτι καταλαβαίνω έχουμε να ρίξουμε τόσο περπάτημα που δε θα καταλαβαίνουμε κρύο! :xmas_razz:
 

vpopi

Member
Μηνύματα
19
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβετ
Ευχαριστώ πολύ vpopi! Ναι, το έχω υπόψιν το τοπικ αλλά δεν το διάβασα ακόμα (με τρομοκράτησαν οι 40 σελίδες :xmas_mrgreen:). Θα το κοιτάξω οπωσδήποτε όμως!
Τι καλά είμαστε πολλοί οι παλαβοί που θα πάμε μέσα στο καταχείμωνο και την παγωνιά... δεν πειράζει όμως, απ'οτι καταλαβαίνω έχουμε να ρίξουμε τόσο περπάτημα που δε θα καταλαβαίνουμε κρύο! :xmas_razz:
ουτε εγω περιμενα οτι θα ειμαστε τοσοι τρελοι. ααα εγω μαζι με ολτα τα αλλα κοιταω και για ισοθερμικα, την πατησα στην Πραγα και ολιγο τοι στη Ρωμη (απο το πολυ περπατημα εκει δεν καταλαβαινα ουτε τα ποδια μου) γιατι εμεις ειμαστε τοοοσοοο τρελοι που παμε συνηθως Φεβρουαριο . απο αθηνα ή θεσ/νικη πετας;;;
 

georgiaP

Member
Μηνύματα
55
Likes
35
Ταξίδι-Όνειρο
Σαφάρι στην Τανζανία!
Από Θεσ/νικη. Ισοθερμικά λες, ε? Έχει περάσει και από το δικό μου μυαλό αυτό...
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.290
Παιδες εδω καλοσωριζουμε μελη, αν θελουμε πληροφοριες κτλ, το καταλληλο φορουμ ειναι η αναζητηση πληροφοριων. :xmas_smile:
 

georgiaP

Member
Μηνύματα
55
Likes
35
Ταξίδι-Όνειρο
Σαφάρι στην Τανζανία!
Έχετε δίκιο μας συγχωρείτε! Παρασυρθήκαμε από τη χαρά μας... :LOL:
 

gelato

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
γεια σας ειμαι ενα καινουργιο μελος και η σχεση μου με τους υπολογιστες ειναι χαλια ελπιζω να τα καταφερω να επικοινωνουμε μου αρεσουν πολυ τα ταξιδια αλλα το βασικο προβλημα ειναι το οικονομικο και η ελλειψη χρονου
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.543
Μηνύματα
899.754
Μέλη
39.257
Νεότερο μέλος
kateanderson

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom