Καλησπέρα, καλώς σας βρήκα και καλά ταξίδια!!

Evoyskaval

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα!! Ετοιμάζω ταξίδι (όχι μόνο για πάρτη μου)! Τέλος Γενάρη πεταμε για Ρώμη και η χαρά μου δεν περιγράφεται! Πέρα απ ότι έχω κάψει τον ερμο τον δάσκαλο των ιταλικων, για να μάθω όσα περισσότερα μπορώ, μαζεύω από τα stories πληροφορίες και έχω κάνει μια λίστα με μέρη που θέλουμε να δουμε! Κλεισαμε ξενοδοχείο με ακύρωση στην περιοχή monti!
Είναι καλή περιοχή?Είναι κοντά μέσα μαζικής μεταφοράς? Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη! Φιλιά πολλά και ευχαριστώ πολύ!
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.176
Likes
25.634
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Καλησπέρα!! Ετοιμάζω ταξίδι (όχι μόνο για πάρτη μου)! Τέλος Γενάρη πεταμε για Ρώμη και η χαρά μου δεν περιγράφεται! Πέρα απ ότι έχω κάψει τον ερμο τον δάσκαλο των ιταλικων, για να μάθω όσα περισσότερα μπορώ, μαζεύω από τα stories πληροφορίες και έχω κάνει μια λίστα με μέρη που θέλουμε να δουμε! Κλεισαμε ξενοδοχείο με ακύρωση στην περιοχή monti!
Είναι καλή περιοχή?Είναι κοντά μέσα μαζικής μεταφοράς? Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη! Φιλιά πολλά και ευχαριστώ πολύ!
:welcome2:
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.592
Likes
8.119
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
καλως ηλθες.
Δυο στασεις μετρο σε Κολοσσαιο και Καβουρ σε οδηγουν οπου θελεις..
υπαρχουν και πολλα λεωφορεια για δες αυτο το χαρτη,,http://www.atac.roma.it/files/doc.asp?r=3
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.558
Μηνύματα
901.293
Μέλη
39.295
Νεότερο μέλος
Τζωρτζίνα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom