Ιταλία Καλημέρα!!

fou

Member
Μηνύματα
80
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Περιμένουμε και εμπειρίες από το ταξίδι με πιτσιρίκια. Bye!!!!!
 

MAriaORF

Member
Μηνύματα
177
Likes
19
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη!!!!!!
΅Επιστρεψάμε και φυσικά ξενερώσαμε!!!Τελικά το ιδανικότερο θα ήταν να μπορούσαμε να κάνουμε ένα ταξίδι το μήνα αλλά που λεφτά και χρόνος..Λοιπόν έχω να πω πως το ταξίδι με τα πιτσρίκια ήταν super!!!!Δεν μας κούρασαν καθόλου γιατί κουράστηκαν πολύ τα ίδια οπότε που αντοχές για σκανδαλιές!!! Κατά τα άλλα Ιταλία μια ομορφιά !!!!!! Καλός καιρός ...υψηλές θερμοκρασίες και πολύ ήλιος..!!!! Φαγητό απίθανο !!! Οι προορισμοί μας ήταν τελικά Σιένα-Πίζα-Φλωρεντία-Κόμο-Μιλάνο-Βενετία-Σαν Μαρίνο-Ουρμπίνο!!Δεν χρησιμοποιήσαμε σχεδόν καθόλου Autostrade οπότε χαρήκαμε πολύ την εξοχή της Τοσκάνης και περάσαμε μέσα απο πολλά χωριά και μικρές πόλεις!!! Απίθανη εμπειρία και θα την ξανακάναμε ευχαρίστως!!!

Στα επόμενα με υγεία..
 

fou

Member
Μηνύματα
80
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Μαρία μου μακάρι να μπορούσαμε να κάνουμε ένα ταξίδι το μήνα στην Ιταλία. Χαίρομαι που περάσατε καλά και με τα πιτσιρίκια δεν είχατε προβλήματα. Και γω ταξιδεύω με τη κόρη μου από πολύ μικρή. Πες μας αν θες, για την εμπειρία σου από τα αγροτόσπιτα.
 

MAriaORF

Member
Μηνύματα
177
Likes
19
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη!!!!!!
Καλημερούδια!! Μείναμε σε αγροτόσπιτα στη Σιένα και στην Βενετία!! Ολοκαίνουρια συγκροτήματα ,πεντακάθαρα και με πολύ καλό πρωινό.Οι τιμές ήταν πολυ καλές για 4κλινα δωμάτια 80Ε και 100Ε ανίστοιχα.Και τα 2 πολύ κοντά στις πόλεις και με δωρεάν παρκινγκ πράγμα πολύ σημαντικό γιατί στη Φλωρεντία ζοριστήκαμε λίγο με το που ακριβώς μπορούσαμε να παρκάρουμε..Υποθέτω πωσ το καλοκαίρι θα έιναι πολύ πιο όμορφα θα είναι όλα ανθισμένα και σε κάποια κυκλοφορούν και άλογα για ιππασία.Γενικότερα απο ότι είδαμε στην Τοσκάνη αλλά κα στην Βενετία είχε παντού σπίτια για αγροτουρισμό τα οποία ήταν πολύ προσεγμένα ..Δεν ξέρω τι άλλο να σου πω..Τα παιδιά το ευχαριστήθηκαν πολύ γιατί με το που ξυπνούσαν ξαμολιόντουσαν έξω να κυνηγήσουν τισ κότες!!!!Εάν θέλεις σου στέλνω και τις ονομασίες ,άλλωστε τα έκλεισα μέσω booking!! Αχ!!!!!Όμορφα πράγματα!
 

fou

Member
Μηνύματα
80
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Ευχαριστώ πολύ, αλλά δεν μ΄ενδιαφέρει άμεσα. Απλά ήθελα να ξέρω τι παίζει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.536
Μηνύματα
899.454
Μέλη
39.253
Νεότερο μέλος
chemist1975

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom