Καλά - στραβά - ανάποδα vol 2

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.781
Likes
17.776
Τώρα τι γίνεται απο δω και πέρα....εγώ πιστεύω ότι ούτε στο Eurogroup θα γίνει τίποτα και το κλίμα θα είναι ψυχροπολεμικό "γιατί οι μαλ@κες οι Έλληνες μας τα έχουν πρήξει" και πάπαλα ....θα πάμε πιο πάνω σε συνάντηση αρχηγών κρατών για να βρεθεί πολιτική λύση και αν και κει υπάρξει αδιέξοδο πολλά μπορούν να γίνουν...μέχρι και δημοψήφισμα ίσως για αποχαιρετισμό η όχι του ευρώ...
Να πω ότι ο Λαπαβίτσας μας διαβάζει....:)
-----------------
Ο Καμμένος έκανε κρίσεις σεξουαλικού περιεχομένου του στυλ "ρωτήστε την κυβέρνηση Σαμαρά που διαπραγματευόταν στα 4" η "δεν θα κάνουμε βίζιτα"...
-----------------
Ενδέχεται βέβαια ο Μητσοτάκης να πήγε για να δεί τον Σαμαρά .... η χαιρεκακία καμιά φορά είναι μεγαλύτερη της περιέργειας.....
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.004
Likes
20.164

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Έλα ρε panpan κι εσύ.Charlie ήμαστε μόνο όταν μας επιτίθενται παλαβιάρηδες τζιχαντιστές.Αν βάλω εδώ το περίφημο σκίτσο με την Αγία Τριάδα του περιοδικού θα φάω 50 report και μπορεί και να μπαναριστώ.
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.004
Likes
20.164


Ο Γιάνης Βαρουφάκης απάντησε στη συνέχεια ότι δεν διαθέτει λογαριασμό στο Facebook. «Διευκρινίζω, προς αποφυγή παρεξηγήσεων, ότι δεν διαθέτω λογαριασμό στο Facebook. Τυχόν λογαριασμός που εμφανίζεται σαν δικός μου δεν ανήκει σε εμένα, ούτε διαχειριστής του είναι κάποιος από τους συνεργάτες μου» ανέφερε χαρακτηριστικά.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Νομίζω δεν κατάλαβες το νόημα του ποστ: Δεν είπα ότι κακώς δημοσιεύθηκε η γελοιογραφία. Αυτό που είπα είναι ότι προσωπικά δεν τη θεωρώ ούτε αστεία, ούτε σατιρική και ότι αν και οι διαπραγματευτές διακατέχονται από ανάλογο πνεύμα, μάλλον δεν θα καταφέρουν τίποτα.
 
Last edited:

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
@GTS Επίσης να προσθέσω πως απ' ότι διάβασα οι συγκεκριμένες φωτογραφίες είναι από την εποχή που η Μέρκελ ήταν υπουργός και στα πλαίσια κάποιας καμπάνιας για την καταπολέμηση της βίας και του ρατσισμού είχε συνάντηση με τους νεοναζιστές. Εντάξει δεν είναι παναγία αλλά μην της χρεώνουμε και το προπατορικό αμάρτημα.
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.004
Likes
20.164
:D Ελπίζω να καταλάβατε ότι το παραπάνω ποστ δεν αφορά τη Μέρκελ, αλλά τον Τζήμερο το τζιμάνι που είπε τον Βαρουφάκερ ηλίθιο ενώ ο λαγαριασμός του στο φβ ήταν τρολλάρισμα...
Μιλάμε για θεούλη....
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.541
Μηνύματα
899.713
Μέλη
39.257
Νεότερο μέλος
kateanderson

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom