Τουρκία ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ

BASILIKH

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ
καλησπέρα σε όλους. θα ηθελα να ταξιδεψω Σεπτεμβριο Κωνσταντινουπολη αλλα ακομα ειμαι σε διλημα. με group η καλυτερα μονοι μας? ποσο ευκολα μπορεις να μετακινηθεις και να υπαρξει συνεννοηση?:roll:
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.161
Likes
14.521
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Καλωσόρισες. Μπορείτε άνετα να πάτε μόνοι σας. Στη πόλη όλοι μιλανε Αγγλικά. Υπάρχουν συγκοινωνίες (τραμ, μετρό) αλλά και άφθονα ταξί. Διαλέξτε ένα βολικό ξενοδοχείο και πάρτε πληροφορίες που να φάτε και τι να δείτε. Εκτός αν αισθάνεστε ανασφάλεια οπότε η λύση του πρακτορείου είναι μονόδρομος. Αλλά για όλα υπάρχει η πρώτη φορά. Στο φόρουμ θα βρείτε πολλές ιστορίες και πληροφορίες για τη Πόλη
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Μια χαρα μπορειτε να πατε μεμονωμενα. Η Πολη ειναι ασφαλεστατη.
 

Joanna

Member
Μηνύματα
199
Likes
58
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΑΙΣΙΑ
καλησπέρα σε όλους. θα ηθελα να ταξιδεψω Σεπτεμβριο Κωνσταντινουπολη αλλα ακομα ειμαι σε διλημα. με group η καλυτερα μονοι μας? ποσο ευκολα μπορεις να μετακινηθεις και να υπαρξει συνεννοηση?:roll:
Καλωσόρισες..πρόσφατα έκανα το ταξίδι αυτό με τρεις φίλες..μόνες χωρίς πρακτορείο, πήρα άπειρες πληροφορίες απο το φόρουμ και έφτιαξα ένα πρόγραμμα..περάσαμε τέλεια και χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα..
Ψάξε στο φόρουμ, θα βρεις πάρα πολλές πληροφορίες για την Κων.πολη και θα λυθούν όλες σου οι απορίες...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.534
Μηνύματα
899.400
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom