ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!

gianniotis

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΦΕΓΓΑΡΙ
Καλησπέρα σας, παρακολουθώ αρκετό καιρό την σελίδα σας , είναι από της αγαπημένες μου μιας και έχω και εγώ καψούρα τα ταξίδια και σήμερα αποφάσισα να κάνω έγγραφή ωστέ να μοιραστώ μαζί σας τις δικές μου ταξιδιωτικές εμπειρίες.Όπώς καταλαβαίνεται από το όνομα είμαι Γιαννιώτης είμαι 28 έτων και λάτρης των ταξιδίων.Αυτά προς το παρών τα υπόλοίπα θα τα πούμε στην πορεία.Καλως σας βρήκα λοιπόν!
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Καλώς ήρθες!Το Ν. Ιωαννίνων τον έχω ερωτευτεί!Καλά να περνάς!
 

Alexandraaa

Member
Μηνύματα
260
Likes
34
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή-Κούβα
Καλώς όρισες Γιαννιώτη από μία Αρτινιά. Καλά ταξίδια και μαγευτικά.... Καλώς ήρθες.
 

evartist

Member
Μηνύματα
16
Likes
2
Καλησπέρα σας, παρακολουθώ αρκετό καιρό την σελίδα σας , είναι από της αγαπημένες μου μιας και έχω και εγώ καψούρα τα ταξίδια και σήμερα αποφάσισα να κάνω έγγραφή ωστέ να μοιραστώ μαζί σας τις δικές μου ταξιδιωτικές εμπειρίες.Όπώς καταλαβαίνεται από το όνομα είμαι Γιαννιώτης είμαι 28 έτων και λάτρης των ταξιδίων.Αυτά προς το παρών τα υπόλοίπα θα τα πούμε στην πορεία.Καλως σας βρήκα λοιπόν!
και για μενα ειναι το αγαπημένο μ φορουμ...καλά ταξίδια να έχεις!!!
 

rumi

Member
Μηνύματα
76
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
ΙΣΠΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
Γιαννιωτη καλα σου ταξιδια.να περνας παντα καλα οπου κιαν πηγαινεις-οπως περνω και γω-οταν πηγαινω στ`αγαπημενα μου Γιαννενα.καλως ηρθες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.019
Μέλη
39.266
Νεότερο μέλος
MariaChara

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom