Γενικά Ετοιμασου φυγαμε με 9θεσιο

Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Σε ποιες περιοχες λες?Δηλαδη αυτες τις 10 μερες μονο Ιταλια?Αξιζει για τοσες μερες?
Όχι μόνο Ιταλία, μόνο ΝΟΤΙΟ ΙΤΑΛΙΑ και πάλι 10 μέρες δε φτάνουν...Παπαπα ιερόσυλε :bleh:
 

tsolias1979

Member
Μηνύματα
419
Likes
190
Επόμενο Ταξίδι
Φιλανδία-Εσθονια-Πολωνια
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ-ΠΕΚΙΝΟ
Για τους πιο παλιους που θα θυμουνται ξαναδιαβασα αυτο http://www.travelstories.gr/social-forum/863-%F4%E1%EE%E9%E4%E9-%EF%ED%E5%E9%F1%EF%F5.html
και πραγματικα δακρυσα,ειναι πλεον 3 και κατι αρα ειναι σε καλη ηλικια να τον παρουμε μαζι μας Σερβια-κροατια-πραγα κλπ για 10-12 μερες.Θα εχουμε καποιο προβλημα?Χρειαζεται και διαβατηριο λογικα ετσι δεν ειναι?
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.973
Likes
15.527
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Για τους πιο παλιους που θα θυμουνται ξαναδιαβασα αυτο http://www.travelstories.gr/social-forum/863-%F4%E1%EE%E9%E4%E9-%EF%ED%E5%E9%F1%EF%F5.html
και πραγματικα δακρυσα,ειναι πλεον 3 και κατι αρα ειναι σε καλη ηλικια να τον παρουμε μαζι μας Σερβια-κροατια-πραγα κλπ για 10-12 μερες.Θα εχουμε καποιο προβλημα?Χρειαζεται και διαβατηριο λογικα ετσι δεν ειναι?
Ποσο χαίρομαι να βλέπω μπαμπάδες να ασχολούνται με τα παιδάκια τους !
Μπράβο σας ρε :clap::clap:
Δε νομίζω να έχετε κανένα πρόβλημα, στα περισσότερα παιδιά αρέσουν τα ταξίδια. Φυσικά και θα χρειαστεί διαβατήριο, μόνο εντός Ελλάδας μπορεί να ταξιδέψει με άλλο έγγραφο (πχ βιβλιάριο υγείας ) . Το διαβατήριο θα το βγάλετε στην αστυνομία, κανονικά όπως βγάλατε και τα δικά σας μόνο που του παιδιού έχει ισχύ για 3 μόνο χρόνια.
Για να βγει το διαβατήριο πρέπει να είναι παρόντες και οι δυο γονείς για να υπογράψουν .
Μην έχεις καμιά αναστολή, να το πάρεις το παιδί να μαθαίνει από τώρα.
Εγώ έκανα το πρώτο ταξίδι με την κόρη μου όταν ήταν 4 χρονώ,οι δυο μας Αυστρία Ουγγαρία και δεν έβγαλε κιχ.

ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ~~!!!
 

tsolias1979

Member
Μηνύματα
419
Likes
190
Επόμενο Ταξίδι
Φιλανδία-Εσθονια-Πολωνια
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ-ΠΕΚΙΝΟ
Στην Ελλαδα τον εχω δοκιμασμενο απο το καλοκαιρι που πηγαμε Κερκυρα....μονο σε ενα μαγαζι που πηγαμε να φαμε και εσπασε 2 ποτηρια χαχα κατα τα αλλα ΚΥΡΙΟΣ και φωναζει ακομα ποτε θα ξαναπαμε Κερκυρα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
899.648
Μέλη
39.255
Νεότερο μέλος
Katerina Arno

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom