Εστιατορια και ταβερνες και ζαχαροπλαστεία στην Αθηνα

paykopete

Member
Μηνύματα
80
Likes
396
Επόμενο Ταξίδι
Searching...
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Όταν υπάρχει το waffle house στην ευρύτερη περιοχή δεν πηγαίνεις αλλού...
Ισχύει έχει μακράν το καλύτερο παγωτό για μένα... Αλλά έχει καταντήσει πολυτέλεια. 6 ευρώ για 2 μπάλες στο χέρι...
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.667
Likes
8.527
Επισης αν θελετε κατι πραγματικα παλιακο-ρετρο-βιντατζ (οπως θελετε πειτε το) υπαρχει το Aqua Marina στην Βουλιαγμενη κατω απο τα πλατανια που σερβιρουν ακομα το ιδιο παγωτο σικαγο και τις παστες των 80’s. Ακομα και οι σερβιτοροι απο τοτε ειναι εκει.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.498
Likes
14.535
Επισης αν θελετε κατι πραγματικα παλιακο-ρετρο-βιντατζ (οπως θελετε πειτε το) υπαρχει το Aqua Marina στην Βουλιαγμενη κατω απο τα πλατανια που σερβιρουν ακομα το ιδιο παγωτο σικαγο και τις παστες των 80’s. Ακομα και οι σερβιτοροι απο τοτε ειναι εκει.
Το τελευταίο ρετρό μετά την αλλαγή/εκσυγχρονισμό του άλλου ρετρό Esplanade...
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
555
Likes
4.133
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Ρε συ @varioAthens δεν παίζει να προτείνεις κάτι για φαγητό και να μην είναι όντως αξιόλογο!
Ααα εγώ μέχρι στιγμής τον @fotast είχα ως μάστερ του θέματος αν και λίγο ακριβός στις προτάσεις του. 😀

Είναι και η @varioAthens? Ok θα την έχουμε υπ'οψιν μας!

Edit: Βασικά τώρα που τσεκαρα προτάσεις της. Όντως ξέρει πολλά...😉😊
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.748
Likes
11.886
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Ααα εγώ μέχρι στιγμής τον @fotast είχα ως μάστερ του θέματος αν και λίγο ακριβός στις προτάσεις του. 😀

Είναι και η @varioAthens? Ok θα την έχουμε υπ'οψιν μας!

Edit: Βασικά τώρα που τσεκαρα προτάσεις της. Όντως ξέρει πολλά...😉😊
Είναι, είναι! 😄
Μου έχει κάνει κατά καιρούς πολύ καλές προτάσεις για ταξίδια μου και με έχει βγάλει ασπροπρόσωπη.
Και έχει και την ικανότητα (που δυστυχώς δεν έχουν όλοι) να προτείνει μαγαζιά βάσει των διατροφικών επιλογών του κάθε ανθρώπου (για μένα που δεν τρώω κρέας και που με αηδιάζουν κάποια μέρη/φαγητά πολύ σημαντικό).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.368
Μηνύματα
890.138
Μέλη
39.041
Νεότερο μέλος
gpstracking

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom