Ηνωμένο Βασίλειο Ερώτηση για ταξίδι Λονδίνο με πρακτορείο

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.187
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
heronia
ginis

Παλι καλα να λες, αλλα δεν θα ηταν ευκολοτερο αν εκανες μια αναζητηση μονος σου στο google; Αλλωστε τα μελη του φορουμ δεν φημιζονται για την αγαπη τους και την προτιμηση τους στα πρακτορεια...
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
(ψψψτ τριπακια μαλλον δε θα μας ακουσει ....μαλλον δε θα ξαναμπει αφου του απαντησαμε ..οπως και διαφοροι αλλοι)

Αγαπητο μελος κανε δουλεια σου εσυ...κατι μεταξυ μας λεμε:bleh:
 

capobomba

Member
Μηνύματα
29
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΛΟΝΔΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Στο google έψαξα, αλλά δε λέει κάτι

Στόχος μου να μάθω περισσότερα, από τους χρήστες και τους κατέχοντες την εμπειρία

Δεν έχω το χρόνο να ψάχνω μόνος μου τις ευκαιρίες

Για το λόγο αυτό θέλω να απευθυνθώ σε ένα πρακτορείο να του πω τι θέλω να μου βγάλει την προσφορά και να συγκρίνω

Ευχαριστώ λοιπόν, για την ευγένεια να μου προτείνετε αυτά τα πρακτορεία

Καλό απόγευμα
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.577
Likes
14.736
τώρα που εξήγησα που μένω, τι θέλω, ποιός είμαι και τι ζητώ και γενικότερα από που κρατάει η σκούφια μου, θα μου πει κάποιος κανέναν αξιόπιστο τουριστικό πρακτορείο να δοκιμάσω? :clap:

αν φυσικά θέλει :haha:
Δικαίωμα σου να πάς όπως θέλεις αλλα ειλικρινά δεν κατάλαβα ακόμη γιατί πρέπει να πάς στο Λονδίνο(πού έχεις ξαναπάει) με πρακτορείο που θα οργανώσει ταξίδι στά μέτρα σου.Υπάρχουν πολλά θέματα για Λονδίνο που δινουν όλες τις πληροφορίες.Τι δεν μπορείς να οργανώσεις μόνος σου και χρειάζεται πρακτορείο?

Καλόπιστα πάντα:lol:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Λοιπον σοβαρα τωρα ...η φανταστικη μοντ ειπε το σωστοτερο(σλουυυυυρπππππππππ-ξερει αυτη)
Αφου ελαβες καποια ονοματα αρχισε τα τηλεφωνα και δωσε τις απαιτησεις σου στα πρακτορεια για ενα tailor made προγραμμα. Συγκρινε και αποφασισε ...ωστοσο κανε κ μια αποπειρα να ψαξεις αεροπορικα + χοτελ και μονος σου απο τις μηχανες αναζητησης ..μπορει να σου βγει οικονομικοτερα.
Αφου καταληξεις στο πως κ με ποιον τροπο θα πας ..ξεκινα μετα διαβασμα εδω μεσα για αξιοθεατα ,εξτρα τιπς κλπ
Και οτι σου πει ο λορδινακιας-τριπακιας =εγγυηση ...ξερει τα παντα για το Λονδινο.
Καλα να περασετε.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.187
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Δεν έχω το χρόνο να ψάχνω μόνος μου τις ευκαιρίες

Για το λόγο αυτό θέλω να απευθυνθώ σε ένα πρακτορείο να του πω τι θέλω να μου βγάλει την προσφορά και να συγκρίνω
:haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha: Να 'σαι καλα... το ' χα αναγκη!:haha:
 

Sugar

Member
Μηνύματα
221
Likes
140
Επόμενο Ταξίδι
Ψάχνεται....
Ταξίδι-Όνειρο
Απ' άκρη σ' άκρη
τώρα που εξήγησα που μένω, τι θέλω, ποιός είμαι και τι ζητώ και γενικότερα από που κρατάει η σκούφια μου, θα μου πει κάποιος κανέναν αξιόπιστο τουριστικό πρακτορείο να δοκιμάσω? :clap:

αν φυσικά θέλει :haha:

Ο tripakias φαντάζομαι ότι εννοούσε Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Πάτρα και όχι από πού κρατάει η σκούφια σου για να σου πούμε πρακτορεία αντίστοιχης περιοχής.

Ειρωνία χωρίς λόγο σ' ένα φόρουμ όπου ο καθένας οικειοθελώς και καλοπροαίρετα δίνει γνώμες και συμβουλές:(
 
Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
Νομίζω ότι δεν αντιλαμβάνεσαι το αυτονόητο. Η διαφήμιση ή η δυσφήμιση ταξιδιωτικών πρακτορείων δεν αφορά, για λόγους που κατά καιρούς έχουν αναλυθεί, αυτόν τον χώρο. Για οτιδήποτε άλλο, χιλιάδες μέλη θα σε βοηθήσουν με όλη τους την καρδιά. Και κάτι άλλο. και εγώ μένω στη Σέρρες αλλά η σκούφια μου κρατάει από την Κρήτη!
 

athina73

Member
Μηνύματα
92
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο ακόμη
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
Ήρεμα ρε παιδιά.....δεν χρειάζονται ειρωνίες και επιθέσεις χωρίς λόγο!!!Φίλε capobomba με λιγότερο εκνευρισμό θα είχες συλλέξει περισσότερες πληροφορίες γι'αυτό που ψάχνεις!οι ερωτήσεις που σου γίνονται είναι για την δική σου καλύτερη εξυπηρέτηση και όχι για κουτσομπολιό φαντάζομαι!!σε αυτό το forum υπάρχει καλή διάθεση για βοήθεια προς όλους!!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.577
Likes
14.736
Υπάρχει άραγε έστω και ενας εδώ μέσα που να έχει πάει Λονδίνο με πρακτορείο?

Απο περιέργεια ρωτάως και βέβαια σέβομαι το δικαίωμα του καθενός να πάει όπως θέλει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.532
Μηνύματα
899.480
Μέλη
39.254
Νεότερο μέλος
DimiKl

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom