Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

sofianaxos

Member
Μηνύματα
797
Likes
282
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
τι να σας πω, επειδή ρώτησα και στο ονλάιν τσατ της viva και ήταν απόλυτοι ότι πρέπει να μπουν και τα 2 ονόματα χωρίς κενά. Η ράιαναιρ πάλι μου είπε ένα όνομα μόνο.
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126
Ειτε παυλα να βαλεις ειτε ενωμενο θα πεταξεις κανονικα. Δοκιμασμενα και τα δυο.:)
 

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Πολυ σωστα, γιατι ως γνωστον ο Οκτωβρης (που οπως αναφερα πριν βρηκα με 15€ το ατομο ανα διαδρομη) ειναι βαρυς χειμωνας, καταχειμωνο στην Ιταλια. Μαζι σου εδιναν δωρο και χιονοφτυαρο για να ξεχιονισεις το αεροδρομιο. Υποφερα ασχημα, εαν ειχα πληρωσει 150€ δεν μπορει, θα ειχα περασει καλυτερα.
Μα δε μίλησε κανείς για την εποχή και τον καιρό (το σχόλιο της @sofianaxos ήταν χιουμοριστικό), για την τιμή λέμε και τις προσφορές. Εννοείται ότι αν βρεις προσφορά με 20 ευρώ και μπορείς να πας την κλείνεις και πας ό,τι εποχή και να'ναι. Αλλά άλλο αυτό κι άλλο να θέλουμε και 20 ευρώ και συγκεκριμένες μέρες. Αυτό είπα εγώ.
 
Last edited by a moderator:

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:confused:Σόρρυ αλλά κάτι δεν κάνω σωστά με την Παράθεση. Το έχω ξαναπάθει, η απάντηση μου φαίνεται μέσα στο πλαίσιο.
 

Traveler 95

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα σας! Είναι το πρώτο μου μήνυμα εδώ και ίσως είναι χαζό, αλλά με έχει αγχώσει. Έκλεισα προχθές εισιτήρια στη Ryanair για πτήση εσωτερικού. Συμπλήρωσα το όνομα ακριβώς όπως και στην ταυτότητα μόνο που στα κεφαλαία γράμματα συμπεριέλαβα και τόνους. Υπάρχει περίπτωση να θεωρηθεί λάθος το όνομα επειδή στην ταυτότητα είναι άτονο; Συγχωρήστε μου τυχόν αφέλεια της ερώτησης και σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντηση!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.534
Μηνύματα
899.400
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom