Επιβραβεύσεις booking.com

vicky_pl

Member
Μηνύματα
195
Likes
558
Επόμενο Ταξίδι
Φρανκφούρτη - Κολωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Έχω κωδικό που λήγει σήμερα, όποιος χρειάζεται στείλτε μου dm παρακαλώ
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.802
Likes
7.224
Χρειάζομαι κωδικούς booking οποίος έχει την ευχαρίστηση ας στείλει ΠΜ προτού ποσταρει εδώ. ευχαριστώ.
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.119
Likes
1.708
Αν δεν βρεις, δες εδώ με άμεση έκπτωση (και όχι cashback) 8% ή 6% στα περισσότερα καταλύματα (πληρωμή με VISA):
Booking.com: The largest selection of hotels, homes, and vacation rentals
Κωδικός: VISABKNG (καλύτερα πριν γίνει login στον λογαριασμό).

Παρεμπιπτόντως, ψάχνω κι εγώ ένα-δύο κωδικούς (τρομάρα μου) για περιπτώσεις που δεν εφαρμόζεται το παραπάνω.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.085
Likes
6.549
Αν δεν βρεις, δες εδώ με άμεση έκπτωση (και όχι cashback) 8% ή 6% στα περισσότερα καταλύματα (πληρωμή με VISA):
Booking.com: The largest selection of hotels, homes, and vacation rentals
Κωδικός: VISABKNG (καλύτερα πριν γίνει login στον λογαριασμό).

Παρεμπιπτόντως, ψάχνω κι εγώ ένα-δύο κωδικούς (τρομάρα μου) για περιπτώσεις που δεν εφαρμόζεται το παραπάνω.
Δύο τρία που έβαλα δεν δούλευε. Λες να έχει να κάνει με το log in;
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.119
Likes
1.708
Δύο τρία που έβαλα δεν δούλευε. Λες να έχει να κάνει με το log in;
Όχι, απλά το έγραψα γιατί καμιά φορά κάνει time out ο κωδικός αν έχεις ήδη κάνει login , είναι θέμα browser.
Επειδή χρησιμοποιώ τακτικά το παραπάνω link, ισχύει στην πλειοψηφία των καταλυμάτων, αλλά συνήθως δεν ισχύει σε κάποια τύπου airbnb . Δες τυχαία αναζήτηση για Βιέννη:
codebkng.jpg

Το ποσό εκεί που λέει «Κερδίστε» αφαιρείται κατά την κράτηση.
 
Last edited:

jimp

Member
Μηνύματα
5.085
Likes
6.549
Όχι, απλά το έγραψα καμιά φορά κάνει time out ο κωδικός αν έχεις ήδη κάνει login , είναι θέμα browser.
Επειδή χρησιμοποιώ τακτικά τον παραπάνω link, ισχύει στην πλειοψηφία των καταλυμάτων, αλλά συνήθως δεν ισχύει σε κάποια τύπου airbnb . Δες τυχαία αναζήτηση για Βιέννη:
View attachment 473936
Βασικά το λινκ που έβαλες δεν μου ανοίγει. Μπήκα από την εφαρμογή.
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.119
Likes
1.708
Βασικά το λινκ που έβαλες δεν μου ανοίγει. Μπήκα από την εφαρμογή.
Δεν ξέρω γιατί δεν σου ανοίγει, στο PC δεν είχα ποτέ πρόβλημα (πέρα του time out στην καταχώριση του κωδικού που ανέφερα). Πάντως, αν το link ανοίξει το app και βγάλει το σήμα της VISA, ισχύει και για την εφαρμογή και παίρνει και την έκπτωση για κινητές συσκευές, που έχουν κάποια καταλύματα.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.085
Likes
6.549
Δεν ξέρω γιατί δεν σου ανοίγει, στο PC δεν είχα ποτέ πρόβλημα (πέρα του time out στην καταχώριση του κωδικού που ανέφερα). Πάντως, αν το link ανοίξει το app και βγάλει το σήμα της VISA, ισχύει και για την εφαρμογή και παίρνει και την έκπτωση για κινητές συσκευές, που έχουν κάποια καταλύματα.
Δεν με πετάει στην εφαρμογή, ανοίγει άλλο παράθυρο και λέει αυτή η σελίδα δεν λειτουργεί.
Για ξαναβάλει μια το λινκ αν μπορείς
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.119
Likes
1.708
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.525
Μηνύματα
899.033
Μέλη
39.244
Νεότερο μέλος
ifi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom