Ελληνική συμμετοχή σε τελικό διαγωνισμού!

andreasch

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους! Η ασχολία μου είναι το αγωνιστικό paintball!

Συμμετέχω σε ένα διεθνή διαγωνισμό γραφιστικής φύσεως μιας εταιρείας πέιντμπολ (DYE PRECISION, όσοι έχουν ασχοληθεί και με το πέιντμπολ πιθανότατα θα τη γνωρίζουν). Η συμμετοχή μου έχει περάσει στην τελική δεκάδα και γίνεται ψηφοφορία για το νικητή. Η ψηφοφορία διαρκεί εώς τις 21 φεβρουαρίου.
Στην ευρωπαική ζώνη οπου είναι και το σχέδιο μου γίνεται μεγάλη μάχη ανάμεσα στο δικό μας και σε ένα πολωνέζικο σχέδιο! Οι Πολωνοί ψηφίζουν φούλ το δικό τους και πάμε ψήφο ψήφο! Το μόνο που ζητάω είναι η βοήθεια της κοινότητάς σας! Όποιος βοηθήσει ας αφήσει και ένα σχόλιο να γνωρίζω οτι είναι απο το travelstories.gr! Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο και τη βοήθειά σας!
Παρακάτω ο σύνδεσμος στο σχέδιο μου.

Dye Paintball - Custom Gun Contest

 

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Οπουδήποτε Πολυνησία
Ψήφισα κι εγώ, πωπω όλα τα σχέδια ήταν πολύ όμορφα όμως! Πολύ καλή δουλειά κάνατε όλοι οι καλλιτέχνες! Καλή σου επιτυχία!
 

andreasch

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Έγραψε ότι your vote has been tallied. Πιστευώ να καταχωρήθηκε.
Καλή επιτυχία!!
Αντώνη η ψήφος σου δεν έχει καταχωρηθεί! ίσως δεν έγραψες κάτι σωστά εκεί που ζητάει το όνομα, mail και τα γραμματάκια πάνω στο box που είναι η ασφάλεια για τα spam robots. Αν το ξανακάνεις θα σου πει οτι έχεις ψηφίσει και οτι έχει καταχωρηθεί! ευχαριστώ για το χρόνο που διέθεσες!;)
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Και από εμένα ok ! Καλή επιτυχία :)
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.539
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ψηφισα και εγω. Ελπιζω να καταχωτηθηκε η ψηφος μου γιατι και εμενα μου εβγαλε το: Your vote has been tallied.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.031
Μέλη
39.266
Νεότερο μέλος
MariaChara

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom