Ελληνική συμμετοχή σε τελικό διαγωνισμού!

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.189
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ψηφισα και εγω. Ελπιζω να καταχωτηθηκε η ψηφος μου γιατι και εμενα μου εβγαλε το: Your vote has been tallied.
Κι εμενα οσες φορες και να ψηφισω αυτο μου βγαζει...
 

andreasch

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Περνάει η καταχώρηση απλά είναι λόγο υπερφόρτωσης του site τους μάλλον που δεν βγάζει αμέσως την καταχώρηση...

Επλίζω να βοήθησα!:p
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.539
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Μωρε ετσι το κανω, αλλα δε μου την καταχωρει την ψηφο μου!
 

andreasch

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Μωρε ετσι το κανω, αλλα δε μου την καταχωρει την ψηφο μου!
Το δοκίμασα και εγώ σε ένα σχέδιο της ασίας.. και εμένα έτσι μου εμφανίζεται οπότε έχει καταχωρήσει την αρχική ψήφο!Τις υπόλοιπες τις διαγράφει!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.189
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Κατι αλλο παιζει, γιατι και 3 διαφορετικα mail εβαλα και σε ολα βγαζει το ιδιο μηνυμα...
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.189
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Κι αμα κερδισεις τι θα πετυχουμε;
 

andreasch

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Κι αμα κερδισεις τι θα πετυχουμε;
Αρχικά για να γνωρίζετε το σχέδιο του μαρκαδόρου έχει τα χρώματα της ομάδας μου, και τα σήματά της. Τα σήματα τα έχω φτιάξει εγώ επίσης.
Στον χώρο του paintball πάνω σε μαρκαδόρους κάνουν σχέδιο μόνο στις πολύ γνωστές ομάδες του χώρου! Και για να καταλάβετε την αντιστοιχία είναι σαν Η nike ή η adidas να κάνει σχέδια μόνο για ομάδες επιπέδου barcelona ή manchester. Η εταιρεία θα βγάλει ένα νικητή απο κάθε ήπειρο(αμερική, ευρώπη, ασία) τα σχέδια που θα έχουν κερδίσει θα τα βγάλει σε limited edition παραγωγή, δηλαδή μέχρι 40 κομμάτια (εκεί ορίζεται στο paintball η ειδική έκδοση) και για εμάς το έπαθλο θα είναι ένας μαρκαδόρος με το σχέδιο μας. Το οποίο και θα μπεί στην βιτρίνα της ομάδας καθώς είναι όνειρο για εμάς και για οποιαδήποτε ελληνική ομάδα να γίνει κάτι τέτοιο αν δεν υπήρχε ο διαγωνισμός. Υπήρξαν και άλλες ελληνικές συμμετοχές στο πρώτο ξεσκαρταρισμα πρίν την τελική ψηφοφορία αλλά μόνο η δική μας πέρασε τελικό.
 

andreasch

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Έχει μείνει η αυριανή μέρα ακόμη! θα περιμένω να δω τι έχει γίνει καθώς η εταιρεία δεν έχει κάνει καθόλου έλεγχο για διπλοψηφίσματα μέσα στο σκ! απο τρίτη ελπίζω να γνωρίζω και να σας μεταφέρω τα νέα με το αποτέλεσμα!

Επίσης έχω διαβάσει πολύ ενδιαφέροντα άρθρα και σαν ταξιδευτής και εγώ τα βρήκα πολύ ενδιαφέρον! κρίμα που δεν είχα ανακαλύψει το φόρουμ νωρίτερα!
 

andreasch

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Καλημέρα σε όλους!

Η ψηφοφορία στον διαγωνισμό τελείωσε χθές βράδυ και πλέον γίνεται η καταμέτρηση των ψήφων!
Αν και είμαστε πίσω μέχρι να τελιεώσει η καταμέτρηση και να φανεί το πραγματικό αποτέλεσμα (μετά την αφαίρεση των άκυρων) αισιοδοξούμε! Εδώ θα ήθελα να ευχαριστήσω την μαζική συμπαράσταση σας σε μία προσπάθεια μιας άγνωστης εως σήμερα ομάδας προς εσάς! Σας ευχαριστούμε πολύ και ελπίζω κάποια στιγμή να μπορέσουμε να σας το ανταποδώσουμε!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.042
Μέλη
39.267
Νεότερο μέλος
Yiouli

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom