Εκπτωτικός κωδικός airfasttickets, έκπτωση 15€

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

iopa22

Member
Μηνύματα
209
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Λας Βεγκας-Νορβηγια
Σας δινω τα στοιχεια του μαιλ
e-airtickets.gr [info=[EMAIL][email protected][/EMAIL]51.rsgsv.net]; εκ μέρους; e-airtickets.gr [[email protected]]
Εκπτωτικό κουπόνι 20€ αποκλειστικά για εσάς σε συνεργασία με την airfasttickets
Δευ 19/5/2014 1:09 μμ
Έτσι όπως είναι δεν μπορώ να το ανοίξω, μπορείς να μου στείλεις το link σε προσωπικό μήνυμα; Ευχαριστώ πάντως.
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.062
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Έτσι όπως είναι δεν μπορώ να το ανοίξω, μπορείς να μου στείλεις το link σε προσωπικό μήνυμα; Ευχαριστώ πάντως.
εννοειτε οτι δεν μπορεις να το ανοιξεις....αλλα και να το ανοιξεις δεν εχει νοημα το κουπονι χρησιμοποιήθηκε απλως παρεθεσα τον αποστολεα...
 

iopa22

Member
Μηνύματα
209
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Λας Βεγκας-Νορβηγια
εννοειτε οτι δεν μπορεις να το ανοιξεις....αλλα και να το ανοιξεις δεν εχει νοημα το κουπονι χρησιμοποιήθηκε απλως παρεθεσα τον αποστολεα...
ΟΚ, ευχαριστώ πολύ.
 
Last edited by a moderator:

XristinaK

Member
Μηνύματα
627
Likes
1.329
Ταξίδι-Όνειρο
Όπου "χορεύει" το Β.Σέλας
Εμένα μου έχουν στείλει 2 βδομάδες τώρα Παρασκευή και Σάββατο . Οπότε περίμενε λίγο λογικά κάτι θα έρθει .
Έκλεισα τελικά...Άφησα τόσους κωδικούς να περάσουν και τώρα θυμήθηκα να κλείσω!Anyway, μια χαρά υπηρεσία μού φάνηκε για πρώτη επαφή μαζί τους. Κατευθείαν ήρθε το voucher, λίγο μετά και η απόδειξη, κομπλέ!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.879
Likes
16.485
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο-Βερόνα-Μολβένο.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Nα πεις και σε μας τι έγινε Μάκη! Εγώ έχω για τον τέλη Ιουλίου.. όταν λέτε voucher εννοειτε το email που είναι στα ελληνικά και λέει τους κωδικούς; Ή την απόδειξη που έρχεται λίγο αργότερα;
Εντωμετάξυ μετά την κράτηση μου έρχεται email επιβεβαίωσης 3 φορές το ίδιο..
για να απαντήσω στην ερώτησή σου echo, εγώ εκτύπωσα το μειλ που μου έστειλε η airfast και έγραφε επάνω Voucher Ξενοδοχείου. το ξενοδοχείο ήταν ενημερωμένο για την πληρωμή,αλλά εγώ θα σου πρότεινα να το έχεις εκτυπωμένο μαζί σου.
 

Nadiapel

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα, μήπως έχει κανένας κάποιο κωδικό που να μην χρειάζεται??? :) θα θελα να κλέισω σήμερα ή αύριο εισιτήρια και θα ήταν μεγάλη βοήθεια!!!!
 

THALIAL

Member
Μηνύματα
304
Likes
914
Επόμενο Ταξίδι
Πίζα - Φλωρεντία
Καλησπέρα, μήπως έχει κανένας κάποιο κωδικό που να μην χρειάζεται??? :) θα θελα να κλέισω σήμερα ή αύριο εισιτήρια και θα ήταν μεγάλη βοήθεια!!!!
Εκπτωτικό κουπόνι αυτή τη στιγμή έχει το viva.gr με 20,00€ έκπτωση για αεροπορικά εισητήρια για δύο άτομα με επιστροφή, ισχύει μέχρι τις 2/6. Μπες στο site και δες!
 

Nadiapel

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Απλά δεν βρίσκω στο viva την πτήση που βρίσκω στην airfastt. , οπότε θα με βόλευε αν είχε κάποιος κουπόνι που δεν χρειάζεται! :)
 

THALIAL

Member
Μηνύματα
304
Likes
914
Επόμενο Ταξίδι
Πίζα - Φλωρεντία
δυστυχώς, αυτή τη στιγμή το airfasticket δεν έχει βγάλει κανένα κουπόνι. Δεν και το άλλο, αν κλείσεις εισητήρια από το site, θα πάρεις κωδικό που θα κάνει έκπτωση -40,00ε σε ξενοδοχείο που θα κλείσεις από την ιστοσελίδα τους, (προσοχή έχει κάποιους όρους η προσφορά).
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.445
Likes
17.499
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Απλά δεν βρίσκω στο viva την πτήση που βρίσκω στην airfastt. , οπότε θα με βόλευε αν είχε κάποιος κουπόνι που δεν χρειάζεται! :)
Για τελευταία φορά: οι κωδικοί είναι προσωπικοί, μην ζητάτε να σας δώσουν άλλα άτομα κωδικούς, τα μηνύματά σας θα διαγράφονται.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
899.957
Μέλη
39.267
Νεότερο μέλος
Simmons Robert

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom