Ιταλία Διαμονή στη Ρώμη

vicky_pl

Member
Μηνύματα
195
Likes
558
Επόμενο Ταξίδι
Φρανκφούρτη - Κολωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλησπέρα
Θα ταξιδέψουμε οικογενειακός( 4 άτομα) στη Ρώμη 30/4 με 4/5.
Έχω κάνει κράτηση μέσω booking σε 2 διαμερίσματα με δωρεάν ακύρωση μέχρι το Σάββατο .
Το 1ο: Il Giardino Di Maria - Metro C, Ρώμη – Ενημερωμένες τιμές για το 2024 (booking.com)
Το 2ο: La casa per te, Ρώμη – Ενημερωμένες τιμές για το 2024 (booking.com)
Ξέρω ότι είναι και τα δύο λίγο μακριά από το κέντρο αλλά στα πιο κοντινά η τιμή σχεδόν διπλασιάζεται. Θέλω να ρωτήσω αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει, α) ποιο από τα 2 έχει πιο εύκολη πρόσβαση στο κέντρο και β) ποια περιοχή είναι πιο ασφαλή;
Θα διάλεγα το πρώτο κυρίως λόγω του ότι βρίσκεται κοντά σε μέτρο στάση, αν και δεν έχω κυκλοφορήσει κατά εκείνες τις γειτονιές.
 

dmei

Member
Μηνύματα
6
Likes
2
Καλησπέρα σε όλους
Σχεδιάζουμε ταξίδι (ζευγάρι) 13-16 Οκτωβρίου στη Ρώμη. Θέλουμε να μείνουμε κέντρο κοιτάζω για prati booking Airbnb. Ξεκίνησα ψάχνοντας για 400€ τις 3 νυχτες αλλά δεν βρήκα του αξιολογο. Αν κάποιος από εσάς έχει να προτείνει κάτι αξιόλογο ας το στειλει
Δημητρα Μ
 

foliasi

Member
Μηνύματα
14
Likes
23
Καλησπέρα σε όλους
Σχεδιάζουμε ταξίδι (ζευγάρι) 13-16 Οκτωβρίου στη Ρώμη. Θέλουμε να μείνουμε κέντρο κοιτάζω για prati booking Airbnb. Ξεκίνησα ψάχνοντας για 400€ τις 3 νυχτες αλλά δεν βρήκα του αξιολογο. Αν κάποιος από εσάς έχει να προτείνει κάτι αξιόλογο ας το στειλει
Δημητρα Μ
Την τελευταία μας φορά και με γνώμονα ότι οι τιμές έχουν ξεφύγει απίστευτα (!!!) μείναμε εδώ:

B&B Al Posto Giusto · Rome, Metropolitan City of Rome Capital

Συστήνεται 100%! Δίπλα στο Μετρό, συμπεριλαμβάνεται πρωινό. Πεντακάθαρο και πολύ οικονομικό.
Εγώ το έκλεισα μέσω της εφαρμογής B&B HOTELS. Εκεί θα βρεις πιο οικονομικές επιλογές...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.535
Μηνύματα
899.556
Μέλη
39.253
Νεότερο μέλος
DimiKl

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom