Γενικά Διακοπές για 18αρη.

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.769
Likes
51.094
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα

εδω βλεπουμε 30-40αρηδες να χτυπιουνται στα κλαμπ στη Μυκονο και να φωναζουν Μυκονοοοοοοοοος!


Αν εννοείς το Μίλτο Βαρβιτσιώτη (αχ καλέ Μίλτοοοο, ουουουουου), τα έχει πατήσει τα 40 προ πολλού.

Αν εννοείς ανθρώπους που γεννήθηκαν το 30'-'40, τότε έχεις δίκιο (π.χ. Γαλάτης).

Και φυσικά υπάρχει και η περίπτωση να έχουν γεννηθεί το 1830, όπως ο Ζάχος Χατζηφωτίου.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.742
Likes
11.873
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Ή τελευταία όλα τα topics έχουν την τάση να φλερτάρουν με τα όρια του cult, ή γινόταν πάντα σε αυτό το forum και απλά εγώ τώρα το συνειδητοποιώ. :D
 

areti

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
γεια σας παιδια, κ γω για ιο ψηνομαι αλλα δν ξέρω αν θα χει κόσμο τον ιούλιο και έντονη νυχτερινή ζωη... εχει πάει κανείς για να μου πει...????
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.265
Likes
42.011
Ή τελευταία όλα τα topics έχουν την τάση να φλερτάρουν με τα όρια του cult, ή γινόταν πάντα σε αυτό το forum και απλά εγώ τώρα το συνειδητοποιώ. :D
Δεν φλερτάρουν μόνο. Καμιά φορά του παραδίνονται.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.079
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
γεια σας παιδια, κ γω για ιο ψηνομαι αλλα δν ξέρω αν θα χει κόσμο τον ιούλιο και έντονη νυχτερινή ζωη... εχει πάει κανείς για να μου πει...????

Καλέ ναι, χαμός γίνεται, τι λέμε τόση ώρα!
 

North66

Member
Μηνύματα
4.315
Likes
5.087
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Ή τελευταία όλα τα topics έχουν την τάση να φλερτάρουν με τα όρια του cult, ή γινόταν πάντα σε αυτό το forum και απλά εγώ τώρα το συνειδητοποιώ. :D
Περίεργη διαπίστωση όταν φαίνεται ξεκάθαρα ποιοι ξεκινάνε τα cult και offtopic σ' αυτό το θέμα. Μάλλον μας κοροιδεύεις...
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.272
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Ίο είχα επιλέξει κι εγώ με τις 2 κολλητές μου για πρώτες διακοπές στα 18! Αχ, πώς πέρασαν έτσι 10 χρόνια???:):):) Ενδείκνυται για όσα αναζητάς με την παρέα σου!:cool:
 

nopap

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα.

Καθώς τελειώνουν και οι ενδοσχολικές εξετάσεις σιγά-σιγά (μετά τις πανελλήνιες) έχω ξεκινήσει την αναζήτηση για τις φετινές διακοπές.
Αυτά που θέλω να έχει ο προορισμός μου είναι νεολαία,μπαράκια,τζερτζελο,εύκολη και καλή μεταφορά με τα λεωφορεία κλπ. κλπ.
Έτσι,θεωρώ ύστερα απ' όσα έχω ακούσει ότι το πιο κατάλληλο νησί είναι η Ίος.
Ποιες οι δικές σας εντυπώσεις από το νησί αυτό ;
Γνωρίζετε άλλο μέρος που να είναι παρόμοια κατάσταση με την Ίο;
Φιλε μου 2 ειναι οι επιλογες σου κατα την αποψη μου.Πριν 9 χρονια οταν ημουν και εγω 18 πηγα με την παρεα μου Ιο.Ειναι το κλασσικο και το πρωτο νησι που πανε ολοι οι νεοι για πρωτες διακοπες.Μπορω να πω οτι τα περασα πολυ ωραια...το νησι ειναι γεματο απο ιταλιδες και αγγλιδες.Βεβαια θα δεις πολλα και καλο θα ειναι να εχετε λιγο το νου σας,αλλα το μονο σιγουρο ειναι οτι θα σου μεινει αξεχαστο.
Η αλλη επιλογη σου ειναι Παρος,οπου και ηταν οι διακοπες με την παρεα μου την επομενη ακριβως χρονια.
Ενταξει καμια σχεση...ο ιδιος τζερτζελος αλλα το 90% ειναι Ελληνες και νομιζω αυτο τα λεει ολα.
Παντως οπου και αν διαλεξεις να πας,πρεπει τα 2 αυτα νησια να τα γυρισεις και μαλιστα με αντροπαρεα.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.174
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ή τελευταία όλα τα topics έχουν την τάση να φλερτάρουν με τα όρια του cult, ή γινόταν πάντα σε αυτό το forum και απλά εγώ τώρα το συνειδητοποιώ. :D
Ε ναι πια, εχει παραγινει το κακο...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.265
Likes
42.011

guess who!!!

Member
Μηνύματα
58
Likes
18
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου!
Αλήθεια, ο ''κουρασμένος'' στην Ίο δεν πήγαινε για να ''ξεκουραστεί''? Στο Μαγγανάρι?:lol: Άρα φαντάζομαι πρέπει να έχει και καλό φαί στο νησί!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.350
Μηνύματα
889.655
Μέλη
39.027
Νεότερο μέλος
GEORGIAD3

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom