Γενικά Διακοπές για 18αρη.

underwater

Member
Μηνύματα
2.805
Likes
12.517
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
To χω απορία: εγώ που δεν πρόλαβα να πάω Ίο πριν τα 25, την έχω χάσει την ευκαιρία μου;:roll: Αν πάω πολύ νωρίς το καλοκαίρι ή το φθινόπωρο, πάλι 18ρηδες θα βρώ;
Όχι, θα βρεις και 25χρονους (δεν ξέρω αν σου κάνουν)!

Πριν δύο εβδομάδες ήταν και ένας φίλος μου 31 χρονών πάντως κι ενώ στην αρχή γκρίνιαζε "τι να κάνω με τα σχολιαρόπαιδα" πέρασε ΤΕΛΕΙΑ! Κι αν ξαναπάει (για δουλειά ήταν) θα πάω κι εγώ να τον βρω! :clap:
 

alma

Member
Μηνύματα
4.000
Likes
16.878
Εγώ πάντως σκέφτομαι να πάω Ίο κάποια στιγμή.Αφού δεν πήγα στα 18 ας πάω στα 25 μου. Ο αρραβωνιαστικος μου που είναι μεγαλύτερος μου,μάλλον θα είναι ο μεγαλύτερος στο νησί.:haha:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.685
Likes
43.967
Όχι, θα βρεις και 25χρονους (δεν ξέρω αν σου κάνουν)!

Πριν δύο εβδομάδες ήταν και ένας φίλος μου 31 χρονών πάντως κι ενώ στην αρχή γκρίνιαζε "τι να κάνω με τα σχολιαρόπαιδα" πέρασε ΤΕΛΕΙΑ! Κι αν ξαναπάει (για δουλειά ήταν) θα πάω κι εγώ να τον βρω! :clap:
Είδες; Πήγε πολύ νωρίς το καλοκαίρι. Μάλλον κάτι τέτοιο θα κάνω κάποτε. Είναι κρίμα να παίρνει ταμπέλα το νησί "για σχολιαρόπαιδα". Πρέπει να'χει ομορφιές, όπως κάθε νησί των κυκλαδων.
Καλά, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι μοιάζω με 18χρονη :)bleh:), αλλά ο τρόπος διασκέδασης δεν μου κάνει...έχω ρίξει τους τόνους πολύ πια.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.096
Likes
6.561
Με τόσες σπόντες που έχεις πετάξει σε διάφορα topics για τα κατορθώματά σου στην Ίο ομολογώ ότι μου έχει δημιουργηθεί μια περιέργεια για το τι έκανες εκεί! Πάντως ό, τι και να έγινε την (πρώην) κολλητή μου δεν την φτάνεις! :D
Να βρεθουμε οι τρεις μας,να σας δειξω τι εγινε τοτε μιας που τα εχουμε και σε dvd.
Ναι μερικοι ειχαν το κουραγιο και τα εγραφαν κιολας!!
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.805
Likes
12.517
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Να βρεθουμε οι τρεις μας,να σας δειξω τι εγινε τοτε μιας που τα εχουμε και σε dvd.
Ναι μερικοι ειχαν το κουραγιο και τα εγραφαν κιολας!!
Καλά, μπορούμε να περιοριστούμε σε λεκτική περιγραφή!
Η οπτική απεικόνιση μάλλον παραείναι αρρωστημένη! :D
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Να βρεθουμε οι τρεις μας,να σας δειξω τι εγινε τοτε μιας που τα εχουμε και σε dvd.
Το πουλάς και σε κόπιες ή είναι μόνο για ιδιωτική προβολή;
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.497
Likes
11.779
Επόμενο Ταξίδι
?
γιατι σωνει και καλα οταν εισαι μικρος πρεπει να πας καπου να περασεις εξαλλα?

εγω στα 18 ημουν χάπατο..ουτε Ιο σκεφτομουν ουτε νησια ουτε τιποτα..διακοπες πηγα λιγα χρονια μετα.

θελω να πω εχει να κανει με τον χαρακτηρα του καθενος οτι ηλικια και να εχει..

εδω βλεπουμε 30-40αρηδες να χτυπιουνται στα κλαμπ στη Μυκονο και να φωναζουν Μυκονοοοοοοοοος!
 

phoenix

Member
Μηνύματα
69
Likes
46
Ίο πήγα πρώτη φορά πέρυσι στα 27, έκατσα 10 μέρες οι οποίες πέρασαν νεράκι, το φαγητό μου άρεσε πάρα πολύ και όσον αφορά τη διασκέδαση, έχει κ για πιτσιρικαρία πάρα πολλές επιλογές αλλά κ ήσυχα κ προσεγμένα μπαράκια για πιο χαλαρούς τύπους >25. Α! Και θα ξαναπάω κ φέτος!
 
Last edited by a moderator:

jimp

Member
Μηνύματα
5.096
Likes
6.561
Το πουλάς και σε κόπιες ή είναι μόνο για ιδιωτική προβολή;
Maltakias δεν ειναι τετοιου ειδους dvd;)

Απλα καποιοι ειχανε καμερες και τραβουσαν οτι καναμε.

Και τα εβλεπες μετα και δεν πιστευες οτι ησουν εσυ!!

Αμσως εσυ και η ευαγγελια να βαλετε πονηρα πραγματα στο μυαλο σας.;)
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.189
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Maltakias δεν ειναι τετοιου ειδους dvd;)

Απλα καποιοι ειχανε καμερες και τραβουσαν οτι καναμε.

Και τα εβλεπες μετα και δεν πιστευες οτι ησουν εσυ!!

Αμσως εσυ και η ευαγγελια να βαλετε πονηρα πραγματα στο μυαλο σας.;)

Ζηλευουν ρε που οταν ηταν αυτοι 18 δεν υπηρχαν dvd!
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
γιατι σωνει και καλα οταν εισαι μικρος πρεπει να πας καπου να περασεις εξαλλα?

εγω στα 18 ημουν χάπατο..ουτε Ιο σκεφτομουν ουτε νησια ουτε τιποτα..διακοπες πηγα λιγα χρονια μετα.

θελω να πω εχει να κανει με τον χαρακτηρα του καθενος οτι ηλικια και να εχει..

εδω βλεπουμε 30-40αρηδες να χτυπιουνται στα κλαμπ στη Μυκονο και να φωναζουν Μυκονοοοοοοοοος!
+1 σε όλα τα υπόλοιπα, αλλά οποιασδήποτε ηλικίας άνθρωπος ουρλιάζει Μύυυκονόοοοος πρέπει να πυροβολείται εξ επαφής. Εκτός αν είναι ο τσιλιπουνιδάκης, οπότε πάσο. :bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.047
Μέλη
39.268
Νεότερο μέλος
AnitaDag

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom