Γενικά Διακοπές για ζευγάρι...

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Δε ζητουν ομως και κατι εντελως ξεφρενο απ ο,τι ειπε η κοπελα.
Φανταζομαι θελουν ενα δυο μπαρακια να βγαινουν το βραδυ..οχι μεγαλα clubs -guest djs και τα συναφη.
Ας μας πει και η ιδια.
 

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
253
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Παιδια !!!!!!! Εικοσι χρονων ειστε !!!!!! :clap:
Μπειτε στο καράβι και οπου σας βγαλει............ Οπου και ναναι, ωραια θα περάσετε !
Αμα εισαι 20..... τι σημασια έχει πως το λενε το νησι? :bleh:
 

maska_29

Member
Μηνύματα
381
Likes
788
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω το Σέλας...
Κλεό μου, η Αμοργός παρότι πανέμορφη νομίζω ότι είναι πολύ ήσυχη γι'αυτό που ζητούν τα παιδιά.
Δε συμφωνώ, η Αιγιάλη είναι γεμάτη από συνομηλίκους τους… Αρκεί να τους αρέσει αυτό το στυλ νησιού.
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
και στην Αιγιάλη, στα παραλιακά μαγαζάκια για φαί/ποτό και μετά στο Q για χορό, και στη Χώρα, ακόμα και τα γλέντια στα Θολάρια είναι επικά!! Δεν θυμάμαι πολλές μέρες στην Αμοργό να κοιμήθηκα πριν τα ξημερώματα.. η διασκέδαση είναι εκεί, απλώς είναι διαφορετικού στυλ από αυτή που προτιμάτε οι περισσότεροι
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Εμενα παντως βρε παιδια με εχετε μπερδεψει λιγο.
Σε αλλα θεματα διαβαζω οτι η Αμοργος εχει ωραια νεανικη διασκεδαση(διευκρινιζω οχι ξεσαλωμα ..Μυκονος ..Παρος κλπ)..εδω τωρα λετε δεν πολυεχει...τι ισχυει τελικα?
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
και στην Αιγιάλη, στα παραλιακά μαγαζάκια για φαί/ποτό και μετά στο Q για χορό, και στη Χώρα, ακόμα και τα γλέντια στα Θολάρια είναι επικά!! Δεν θυμάμαι πολλές μέρες στην Αμοργό να κοιμήθηκα πριν τα ξημερώματα.. η διασκέδαση είναι εκεί, απλώς είναι διαφορετικού στυλ από αυτή που προτιμάτε οι περισσότεροι
Ποπο τί είπες τώρα! Το Q!! Υπέροχο...Όταν έχει κόσμο και κάνει τα παρτάκια του είναι επικά, ωστόσο πετύχαμε κι εμείς ξηρασία πριν δυο χρόνια τέλη Αυγούστου, ψυχή ζώσα δεν κυκλοφορούσε.
Νομίζω πως η Αμοργός παίζει αναλόγως την εποχή. Την έχω πετύχει και φίσκα όπως λέει η Ντόροθυ αλλά και την απόλυτη ηρεμία..
 

North66

Member
Μηνύματα
4.356
Likes
5.207
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
20 χρονών είστε οπότε επιλέξτε κλασικές επιλογές και όχι ψαγμένα νησιά που είναι για ανθρώπους μεγαλύτερης ηλικίας που έχουν δει πριν περισσότερα και έχουν κατασταλάξει στις επιλογές τους... εγώ θα χτύπαγα μια Πάρο και το πολύ πολύ αν τη βρείτε overcrowded, πάτε και μια μικρή βόλτα μέχρι την Αντίπαρο με τις απίστευτες παραλίες.
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
και στην Αιγιάλη, στα παραλιακά μαγαζάκια για φαί/ποτό και μετά στο Q για χορό, και στη Χώρα, ακόμα και τα γλέντια στα Θολάρια είναι επικά!! Δεν θυμάμαι πολλές μέρες στην Αμοργό να κοιμήθηκα πριν τα ξημερώματα.. η διασκέδαση είναι εκεί, απλώς είναι διαφορετικού στυλ από αυτή που προτιμάτε οι περισσότεροι
Ποπο τί είπες τώρα! Το Q!! Υπέροχο...Όταν έχει κόσμο και κάνει τα παρτάκια του είναι επικά, ωστόσο πετύχαμε κι εμείς ξηρασία πριν δυο χρόνια τέλη Αυγούστου, ψυχή ζώσα δεν κυκλοφορούσε.
Νομίζω πως η Αμοργός παίζει αναλόγως την εποχή. Την έχω πετύχει και φίσκα όπως λέει η Ντόροθυ αλλά και την απόλυτη ηρεμία..
Ακριβώς, Ιούλιο δεν υπήρχε δείγμα 'διασκέδασης' όπως την εννοούμε εμείς οι 'περισσότεροι'. Ακόμη κι αν προσωπικά την έλλειψη αυτή τη βρίσκω γοητευτική, για τα παιδιά πιθανόν να μην είναι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.016
Μέλη
39.266
Νεότερο μέλος
MariaChara

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom