Βοσνία-Ερζεγοβίνη Δεκαπενταύγουστος στο Сарајево

Konstantinb

Member
Μηνύματα
262
Likes
1.191
Ευτυχώς δεν πλήρωσα την επιμονή και ξεροκεφαλια μου καθώς η μαγνητική είχε δώσει ρήξη μηνίσκου μόλις και ήμουν με επιγονατίδα κουτσαινοντας. Το ταξίδι είχε κλειστεί επίσης σφήνα λόγω των οικονομικών εισιτηρίων (40€) και επιστροφή στα σόλο ταξίδια μετά από την Αργεντινή. Τα καλά των σοσιαλ και του να βγαίνεις από το box μας έδωσε δύο όμορφες μέρες με τον ψηλό που κινούμαστε λίγο πολύ στα ίδια και κάναμε ωραία παρέα. Αν έμενα ακόμη Θεσσαλονίκη σίγουρα θα τα λέγαμε σε κανένα Σάρωθρον. Αρκεί όμως ότι ξέρεις ότι υπάρχουν άτομα μισοχαζα σαν και εσένα τριγύρω, που βλέπουν τα ταξίδια με την ίδια οπτική και τα κοινωνικοπολιτικα τουλάχιστον όχι προσπερνώντας τά. Και εις άλλα με υγεία πάνω απ' όλα ✌😌🏴‍☠️✈
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.412
Likes
49.729
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Αναζητείται!
Τα καλά των σοσιαλ και του να βγαίνεις από το box μας έδωσε δύο όμορφες μέρες με τον ψηλό που κινούμαστε λίγο πολύ στα ίδια και κάναμε ωραία παρέα. Αν έμενα ακόμη Θεσσαλονίκη σίγουρα θα τα λέγαμε σε κανένα Σάρωθρον. Αρκεί όμως ότι ξέρεις ότι υπάρχουν άτομα μισοχαζα σαν και εσένα τριγύρω, που βλέπουν τα ταξίδια με την ίδια οπτική και τα κοινωνικοπολιτικα τουλάχιστον όχι προσπερνώντας τά. Και εις άλλα με υγεία πάνω απ' όλα ✌😌🏴‍☠️✈
Είσαι υπέροχος φίλε και συνταξιδιώτη, πολύ ωραία όσα έγραψες, σε περιμένω με το καλό Θεσσαλονίκη να τα πούμε και να τα πιούμε όπως ξέρουμε, ή γιατί όχι και σε κανένα άλλο ανάλογο ταξιδάκι! ✌:cool:
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.412
Likes
49.729
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Αναζητείται!
@psilos3 τι fashion statement ηταν αυτο; φουστα με μπασκετικη φανελα ΚΑΙ μουσι! Ευγε!
Είναι λίγο άθλιο έτσι όπως το περιγράφεις όντως αλλά θα φορεθεί πολύ το επόμενο καλοκαίρι!:haha:
Σαν διάσημος που είμαι, λανσάρω μόδα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.545
Μηνύματα
899.833
Μέλη
39.261
Νεότερο μέλος
geormili

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom