Γεια σας παιδάκια

Marshmallow

Member
Μηνύματα
7
Likes
7
Γεια σας καλά μου παιδάκια. Τι κάνετε? Ειμαι από Θεσσαλονίκη και μετά από πολύ καιρό που διαβάζω το site είπα επιτέλους να κάνω κι εγώ join στην παρέα σας. Πώς μου είστε σήμερα?
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Πώς μου είστε σήμερα?
Λίγο αγχωμένοι... ψάχνουμε να βρούμε μέρος να κάνουμε πρόταση γάμου στη Βενετία (ή στη Βερόνα, ή ... κάπου τελοσπάντων) και ζοριζόμαστε! Κατά τα άλλα, καλά. Α, και καλώς ήρθες! :)
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.367
Likes
4.369
Ταξίδι-Όνειρο
Ονειρεύομαι ... γενικώς!

Marshmallow

Member
Μηνύματα
7
Likes
7
Παίζαμε με κάτι άλλα παιδάκια ένα παιχνίδι που λέγεται <<Κουβεντολόι με μπυρίτσες και ρακόμελα>> οπότε είμαστε μιά χαρά! Εσείς?
Από τα αγαπημένα μου παιχνίδια!! μόλις γύρισα από διακοπούλες και ετοιμάζω τις επόμενες! :haha::haha:

Λίγο αγχωμένοι... ψάχνουμε να βρούμε μέρος να κάνουμε πρόταση γάμου στη Βενετία (ή στη Βερόνα, ή ... κάπου τελοσπάντων) και ζοριζόμαστε! Κατά τα άλλα, καλά. Α, και καλώς ήρθες! :)
Αααααχχχ θα τρελαθώ!! Καλώς σας βρήκα λοιπόν :lol::lol::lol:
 
Last edited by a moderator:

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.436
Likes
21.574
Επόμενο Ταξίδι
Βοσνία-Ερζεγοβίνη, Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.781
Likes
17.776
Καλώς όρισες και καλά ταξίδια... τώρα βέβαια έχουμε και κάτι παιδάκια που έχουν αρχίσει και τους πονάνε τα παϊδάκια αλλά τεσπα ..
Ναι όσο νάναι έχουμε και κάτι ανησυχίες εδώ από ότι βλέπω .. σε λίγο θα ψάχνουμε και για κουμπάρους...

βρε παιδάκια δεν κάνουμε και κανένα τμήμα εδώ στο σάιτ, σύμβουλοι γάμου, ταξιδιών μέλιτος, best προτάσεις γάμου, συνταγές γαμοπίλαφου (α ρε Κρήτη με τα ωραία σου), κανα γραφείο συνοικεσίων...εδώ κοτζάμ ορχήστρα πάμε να κάνουμε..

ΥΓ στο γαμοπίλαφο μου βγάζει κοκκινάδι ο διορθωτής κάνω κλίκ για διόρθωση και μου βγάζει ''τραγέλαφο''.. βρε άσχετε διορθωτή έχεις φάει ποτέ σου γαμοπίλαφο ;;;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.533
Μηνύματα
899.519
Μέλη
39.253
Νεότερο μέλος
DimiKl

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom