ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΒΟΗΘΕΙΑ

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.966
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Bitudimitra, προς το παρόν πήγαινε στην ορεινή Ναυπακτία και μετά γράψε μας κι ένα ποστ να μας πεις πώς τα πέρασες. Κι άμα είσαι καλό παιδάκι και τρως όλο σου το φαγητό κι ο φίλος σου σε αφήνει να πας βόλτα με τα άλλα παιδάκια, θα δούμε τι θα κάνουμε και με την Ανταρκτική, υπάρχει καιρός πολύς αν και... ο καιρός γαρ εγγύς, ο Χριστόδουλος ζει, κυκλοφορούν ανάμεσά μας, Ελωχίμ και Νεφελίμ έκαναν την Ενδεκάτη Σεπτέμβρη, οι Μάγιας ήταν Έλληνες, ο Τζέγκις Χαν ήταν δισέγγονο του Μεγαλέξανδρου, το Σύμφωνο της Σιών εξουσιάζει τις ζωές μας, η Λέσχη Μπιντελμπέργκερ αποφασίζει για μας χωρίς εμάς και οι Αμερικάνοι μας βομβαρδίζουν με αέρια αποχαύνωσης υπό τη μορφή ζιζανιοκτόνων... Αυτά παθαίνεις όταν γυρίζεις Ελλάδα, ανοίγεις τηλεόραση μετά από μήνες να ακούσεις κάτι στη γλώσσα σου, πέφτεις στο Λιακόπουλο και αποχαυνώνεσαι... Πάει με χάσατε...

Λοιπόν, καλό ταξίδι και είπαμε, να μας γράψεις τις εντυπώσεις σου.
Γιώργο, δε στο κρύβω, ανησυχώ....να φύγεις γρήγορα!!!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.914
Likes
52.091
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Σε τρεις μέρες γυρίζω Αβάνα... ελπίζω μέχρι τότε να θυμάμαι ποιος είμαι... μιλάμε έχω χαζέψει με αυτά που βλέπω... απίστευτα πράγματα... τα αγοράζει κόσμος αυτά τα βιβλία; Μόνο στην Ελλάδα γίνονται αυτά...

Καλά, μην το ξεφτιλίσουμε άλλο το ποστ. Bitudimitra, άλλες απορίες;
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
299
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Latina, είσαι φουλ από πμ και δε μπορώ να σου στείλω... για σβήσε και κανένα.

Bitudimitra, προς το παρόν πήγαινε στην ορεινή Ναυπακτία και μετά γράψε μας κι ένα ποστ να μας πεις πώς τα πέρασες. Κι άμα είσαι καλό παιδάκι και τρως όλο σου το φαγητό κι ο φίλος σου σε αφήνει να πας βόλτα με τα άλλα παιδάκια, θα δούμε τι θα κάνουμε και με την Ανταρκτική, υπάρχει καιρός πολύς αν και... ο καιρός γαρ εγγύς, ο Χριστόδουλος ζει, κυκλοφορούν ανάμεσά μας, Ελωχίμ και Νεφελίμ έκαναν την Ενδεκάτη Σεπτέμβρη, οι Μάγιας ήταν Έλληνες, ο Τζέγκις Χαν ήταν δισέγγονο του Μεγαλέξανδρου, το Σύμφωνο της Σιών εξουσιάζει τις ζωές μας, η Λέσχη Μπιντελμπέργκερ αποφασίζει για μας χωρίς εμάς και οι Αμερικάνοι μας βομβαρδίζουν με αέρια αποχαύνωσης υπό τη μορφή ζιζανιοκτόνων... Αυτά παθαίνεις όταν γυρίζεις Ελλάδα, ανοίγεις τηλεόραση μετά από μήνες να ακούσεις κάτι στη γλώσσα σου, πέφτεις στο Λιακόπουλο και αποχαυνώνεσαι... Πάει με χάσατε...

Λοιπόν, καλό ταξίδι και είπαμε, να μας γράψεις τις εντυπώσεις σου.
ουπς!!διεγραψα!!
γεμιζει και χαμπαρι δεν παιρνω!!!:haha::haha:

καλα, φιλε γιωργο, ανησυχητικη φαινεται η κατασταση σου!!γυρνα επειγοντως καναλι!!
βαλε σταρ να ερθεις στα ισια σου!!!!!!:haha::haha::haha:
η ακομη καλυτερα..κλεισε την τιβι και βγες εξω...πιες, πιες πολυ..και θα σου περασει!!!:haha::haha::haha:
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.769
Likes
7.359
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Γιωργο ,χρυσο μου παιδι ,τι σου κανανε ;

Γρηγορα στην Αβανα , αντε και στο Περου να γιανεις .......
 

bitudimitra

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Εεε..αν τελικά πάω ορεινή ναυπακτία ή οπουδήποτε αλλου θα γράψω και το ποστ!μεχρι τοτε βέβαια θα μου εχουν γεννηθεί κ άλλες απορίες..πχ..που να μείνω κτλ..αλλά οταν έρθει αυτη η ώρα θα σας ρωτήσω!
και είμαι κ καλό παιδί κ τρωω κ ολο μου το φαγητό,ειδικά οταν ειμαι διακοπές!
Και ίσως και κάποια μέρα γραψω κ τις εμπειρίες μου απο το εξωτερικό!όχι οτι εχω πάει σε πολλά κ περιέργα μερη,αλλά εχω φοβερές εμπειρίες απο τα νοσοκομεια εκει!χαχαχαχ!
 

Atithash

Member
Μηνύματα
23
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Λας Βέγκας-Μαϊαμι
Γειά σου..
Σου προτείνω ανεπιφύλακτα Ορεινή Κορινθία, Ναύπακτο ή Ναύπλιο. Μέρη κλασικά όσες φορές κι αν έχεις πάει...
 

bitudimitra

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Γεια σου κ εσένα αχινέ!!ναι,σε αυτό που λες έχεις ένα δίκιο..απλά ψάχνω να βρω ένα μέρος για να τον εντυπωσιάσω,γιατί δύσκολα εντυπωσιάζεται!
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Latina, είσαι φουλ από πμ και δε μπορώ να σου στείλω... για σβήσε και κανένα.

Bitudimitra, προς το παρόν πήγαινε στην ορεινή Ναυπακτία και μετά γράψε μας κι ένα ποστ να μας πεις πώς τα πέρασες. Κι άμα είσαι καλό παιδάκι και τρως όλο σου το φαγητό κι ο φίλος σου σε αφήνει να πας βόλτα με τα άλλα παιδάκια, θα δούμε τι θα κάνουμε και με την Ανταρκτική, υπάρχει καιρός πολύς αν και... ο καιρός γαρ εγγύς, ο Χριστόδουλος ζει, κυκλοφορούν ανάμεσά μας, Ελωχίμ και Νεφελίμ έκαναν την Ενδεκάτη Σεπτέμβρη, οι Μάγιας ήταν Έλληνες, ο Τζέγκις Χαν ήταν δισέγγονο του Μεγαλέξανδρου, το Σύμφωνο της Σιών εξουσιάζει τις ζωές μας, η Λέσχη Μπιντελμπέργκερ αποφασίζει για μας χωρίς εμάς και οι Αμερικάνοι μας βομβαρδίζουν με αέρια αποχαύνωσης υπό τη μορφή ζιζανιοκτόνων... Αυτά παθαίνεις όταν γυρίζεις Ελλάδα, ανοίγεις τηλεόραση μετά από μήνες να ακούσεις κάτι στη γλώσσα σου, πέφτεις στο Λιακόπουλο και αποχαυνώνεσαι... Πάει με χάσατε...

Λοιπόν, καλό ταξίδι και είπαμε, να μας γράψεις τις εντυπώσεις σου.
Μα γιατί το λες αυτό; Εμένα με νανουρίζει υπέροχα ο Λιακόπουλος...έχει έναν τόσο μοναδικό τρόπο να με χαλαρώνει...τον πάω τον άτιμο! Να 'ναι καλά να πουλάει βιβλία για να μην κόψει την προβολή των εκπομπών του και αναγκαστώ να πέσω στα χημικά φάρμακα! :haha:

Όσο για την Λατίνα...σβήσε κορίτσι μου...σβήσε λέμε! :bleh::bleh::bleh:
 

bitudimitra

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
cakenet γειά σου..μόλις παρατήρησα οτι το επόμενο ταξίδι σου ειναι στην πάρο!Αν έχεις καμία απορία νομίζω οτι μπορώ να σου τη λύσω μιας κ εγώ εκεί μεγάλωσα!Εκτός βέβαια αν έχεις ξαναεπισκεφτεί το νησί μας και πάνω,κάτω θα γνωρίζεις τα βασικά!
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Ευχριστώ πολύ, αλλά μένει ο ξάδερφός μου εκεί και θα πάμε για τον γάμο του, οπότε φαντάζομαι να μην μας αφήσει με απορίες, ε; :cool:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.545
Μηνύματα
899.834
Μέλη
39.261
Νεότερο μέλος
geormili

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom