Ανέκδοτα

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.863
Likes
7.095
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Αληθινη ιστορια που μου συνεβη προχθες ..Ημασταν παρεα στα Εξαρχεια την Παρασκευη το βραδυ και την ωρα που ειναι να φυγουμε ανοιγει ενα παιδι το πορτοφολι του για να πληρωσει και ειχε μεσα στο πορτοφολι την φωτογραφια του Τσακ Νορρις .. Τον κοιταζω καλα-καλα και του λεω τι ειναι αυτο ρε; Και μου λεει:για να τρομαζουνε οι πορτοφολακηδες ..

:xmas_eek::xmas_eek::xmas_eek:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Αληθινη ιστορια που μου συνεβη προχθες ..Ημασταν παρεα στα Εξαρχεια την Παρασκευη το βραδυ και την ωρα που ειναι να φυγουμε ανοιγει ενα παιδι το πορτοφολι του για να πληρωσει και ειχε μεσα στο πορτοφολι την φωτογραφια του Τσακ Νορρις .. Τον κοιταζω καλα-καλα και του λεω τι ειναι αυτο ρε; Και μου λεει:για να τρομαζουνε οι πορτοφολακηδες ..
Να προσέχεις τις παρέες σου...
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.648
Likes
10.178
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Είναι η γυναίκα στο κρεβάτι με τον εραστή, οπότε χτυπάει το τηλέφωνο. Το σηκώνει αυτή και μετά από λίγα λεπτά το κλείνει.
- Ποιος ήταν; ρωτάει ο εραστής.
- Ο άντρας μου ήταν. Λέει ότι θα αργήσει λιγάκι γιατί είναι με εσένα στο καφενείο και παίζει τάβλι!!!
χαχαχαχαχα
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Αληθινη ιστορια που μου συνεβη προχθες ..Ημασταν παρεα στα Εξαρχεια την Παρασκευη το βραδυ και την ωρα που ειναι να φυγουμε ανοιγει ενα παιδι το πορτοφολι του για να πληρωσει και ειχε μεσα στο πορτοφολι την φωτογραφια του Τσακ Νορρις .. Τον κοιταζω καλα-καλα και του λεω τι ειναι αυτο ρε; Και μου λεει:για να τρομαζουνε οι πορτοφολακηδες ..
Προχωρημενη κατασταση !!!!
(Μα ειμαι η μονη στην Ελλαδα που ξενερωνω με αυτα τα ανεκδοτα?:xmas_cheesygrin:)

Είναι η γυναίκα στο κρεβάτι με τον εραστή, οπότε χτυπάει το τηλέφωνο. Το σηκώνει αυτή και μετά από λίγα λεπτά το κλείνει.
- Ποιος ήταν; ρωτάει ο εραστής.
- Ο άντρας μου ήταν. Λέει ότι θα αργήσει λιγάκι γιατί είναι με εσένα στο καφενείο και παίζει τάβλι!!!
χαχαχαχαχα
Θεικο ανεκδοτο!!!!!
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Είναι ένας παντρεμένος σε ένα σουπερμάρκετ και τον χαιρετά μία εντυπωσιακή ξανθιά.
- Γνωριζόμαστε; λέει αυτός.
- Νομίζω ότι είσαι ο πατέρας ενός από τα παιδιά μου, απαντά η ξανθιά.
- Ω, θεέ μου! λέει εκείνος και θυμάται την φορά που απάτησε την γυναίκα του. Είσαι η στριπτιτζού από το μπάτσελορ πάρτυ, που είχαμε πη**χτεί στην πισίνα και μετά μου τις έβρεξες με το μαστίγιο και μου κάρφωσες ένα καρότο στον κ*λο;
- Όχι, κάνει εκείνη σαστισμένη. Είμαι η φιλόλογος του γιού σας!!!
 

joss

Member
Μηνύματα
524
Likes
155
Επόμενο Ταξίδι
Αγνωστο...
Ταξίδι-Όνειρο
Πολλα...
Ο Εβραίος μπαμπάς καθόταν σε μια ξαπλώστρα στην παραλία και χάζευε το μικρό του γιο που έπαιζε ανέμελα στο κύμα με το κουβαδάκι του.

Ξαφνικά σηκώνεται ένα τεράστιο κύμα που παρασύρει το παιδί στα βάθη της θάλασσας και το εξαφανίζει μπροστά στα έκπληκτα μάτια του πατέρα του.

Απελπισμένος ο πατέρας σηκώνει τα μάτια και τα χέρια του στον ουρανό, γονατίζει στην άμμο και αρχίζει να ουρλιάζει σαν δαιμονισμένος:

- Θεέ μου! Θεέ μου! Θεέ μου, γύρνα πίσω το παιδί μου! Θεέ μου στείλε μου πίσω το μονάκριβο γιο μου! Είναι το φως της ζωής μου… Είναι η ζωή μου όλη…. Θεέ του Ισραήλ κάνε το θαύμα σου! Στείλε πίσω τον Αλόν! Θεέ μου άκου τη φωνή του δούλου σου και λυπήσου με… ΣΤΕΙΛΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΠΙΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

Ξαφνικά… ένα δεύτερο μεγάλο κύμα επιστρέφει το παιδί του…

Και τότε ο άνδρας κοιτώντας τον ουρανό με ευλάβεια και ταπεινοφροσύνη ψελλίζει:

- Και το κουβαδάκι;…:xmas_lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.536
Μηνύματα
899.583
Μέλη
39.254
Νεότερο μέλος
Kor75

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom