Ακτοπλοικά- προσφορές

Samion

Member
Μηνύματα
10.472
Likes
9.434
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
η ΑΝΕΚ εβγαλε προσφορα early booking 10% για ταξιδια στις γραμμες προς Ιταλια που θα γινουν ως Ιαν. 2011 και κρατησεις ως 26.3.2010
το Cruise Europa παει πολυ καλα στην κινηση του ως τωρα στα φορτηγα κυρίως. η κίνηση επιβατών για Ανκόνα ικανοποιητική, ως εκ τούτου για φέτος οι προσφορές έγιναν στα φορτηγά και όχι στους επιβάτες. γι αυτούς προσφορες στον "πάγκο" του πρακτορείου. τίποτε δεν αποκλείεται πάντως. το Cruise Olympia καθελκύστηκε και μπαίνει από Ιούνιο. μεγαλεία για το λιμάνι της Πάτρας. συμμαχία Αγούδημου-Βεντούρη, μόνο απευθείας Πάτρα-Μπάρι συνεχίζουν τα του Αγούδημου. Αυτά τα νέα από το ακτοπλοικό μέτωπο της Αδριατικής.
 

turms

Member
Μηνύματα
2.134
Likes
3.041
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
η αλήθεια ειναι ότι στα γραφεια της ΜΙΝΟΑΝ στην Ανγκονα ελεγε στα γερμανικα κ ιταλικα γαι χειμερινη προσφορα της εταιρειας για επιβατες + οχημα

δεν ελεγε τιμη...πληρ. ρωτηστε τους υπαλληλους

παντως στο site της ΜΙΝΟΑΝ δεν λεει τιποτα...ακομα...εκτος αν ηταν καθαρα του γραφειου
 

tai

Member
Μηνύματα
290
Likes
87
Ταξίδι-Όνειρο
το τελος του δρομου
το 2009 τον Αύγουστο, Πάτρα Αγκόνα και Αγκόνα Πάτρα 2 άτομα με μηχανη τα ειχε 215 ή 220 ευρώ στην οικονομική θέση.
Φέτος που ειναι το -50%:roll:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.472
Likes
9.434
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
το 2009 τον Αύγουστο, Πάτρα Αγκόνα και Αγκόνα Πάτρα 2 άτομα με μηχανη τα ειχε 215 ή 220 ευρώ στην οικονομική θέση.
Φέτος που ειναι το -50%:roll:
δεν σε κατάλαβα μάλλον. φετος το ιδιο, 2 ατομα και μηχανη, έχει 129!!! ακομα να κλείσεις?:haha:
 

miranta

Member
Μηνύματα
319
Likes
58
Επόμενο Ταξίδι
ΣΑΜΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΡΩΣΙΑ
δεν σε κατάλαβα μάλλον. φετος το ιδιο, 2 ατομα και μηχανη, έχει 129!!! ακομα να κλείσεις?:haha:
Λοιπόν SAMION επειδη έχω καταλάβει πως είσαι ειδικός στα ...πλοία θέλω τη συμβουλή σου Τον Ιουλιο προγραμματίζω Ιταλία και βρίσκω για Ανγκόνα με επιστροφή 4 ατομα και αυτοκίνητο σε 4κλινη εξωτερική καμπίνα 630e με superfastλέει π ως πρεπει να τα αγοράσω μέχρι 31 Μαρτίου Είναι καλά; Μετά απο αυτή την ημερ. υπάρχει περίπτωση μεγαλύτερης προσφοράς;; ή να τρέξω;;;:roll:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.472
Likes
9.434
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Λοιπόν SAMION επειδη έχω καταλάβει πως είσαι ειδικός στα ...πλοία θέλω τη συμβουλή σου Τον Ιουλιο προγραμματίζω Ιταλία και βρίσκω για Ανγκόνα με επιστροφή 4 ατομα και αυτοκίνητο σε 4κλινη εξωτερική καμπίνα 630e με superfastλέει π ως πρεπει να τα αγοράσω μέχρι 31 Μαρτίου Είναι καλά; Μετά απο αυτή την ημερ. υπάρχει περίπτωση μεγαλύτερης προσφοράς;; ή να τρέξω;;;:roll:
δεν υπάρχει περίπτωση κάτι καλύτερου miranta. κλειστα. πάρε μόνο πρωτα μία προσφορά από ΑΝΕΚ που τρέχει την ίδια προσφορά (-50%) αυτή την περίοδο. 630 4 άτομα σε εξωτερική + ΙΧ είναι πάρα πολύ καλή τιμή.
 

daskalitsa

Member
Μηνύματα
35
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Αχ, πότε με το καλό;
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού εκτός Ευρώπης
Εγώ πάντως έχω κλείσει Πάτρα-Αγκώνα-Πάτρα early booking, 1-16 ιούλη ,4 άτομα εσωτερική ΑΝΕΚ+ ΙΧ γύρω στα 570,δεν θυμάμαι ακριβώς το ποσό, τη Δευτερα παίρνω τα εισιτήρια.Ήταν η πιο συμφέρουσα προσφορά, έχει εξαντληθεί όμως από καιρό.

Συμφωνώ με Σαμιον
 

miranta

Member
Μηνύματα
319
Likes
58
Επόμενο Ταξίδι
ΣΑΜΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΡΩΣΙΑ
Εγώ πάντως έχω κλείσει Πάτρα-Αγκώνα-Πάτρα early booking, 1-16 ιούλη ,4 άτομα εσωτερική ΑΝΕΚ+ ΙΧ γύρω στα 570,δεν θυμάμαι ακριβώς το ποσό, τη Δευτερα παίρνω τα εισιτήρια.Ήταν η πιο συμφέρουσα προσφορά, έχει εξαντληθεί όμως από καιρό.

Συμφωνώ με Σαμιον
Και εγω τελικά έκλεισα early booking superfast 8-19 Ιούλη Daskalitsa είσαι τυχερή 15νθήμερη εξόρμηση !Τέλεια ...Μόλις κλείσουν τα σχολεία την κάνεις εε;ε και γω μια απο τα ίδια Θα πας μέχρι Ελβετία Βλέπω μην ξεχάσεις την Λουκέρνη Αξίζει να βάλεις και διανυκτέρευση εκεί ...:lol::lol:
 

daskalitsa

Member
Μηνύματα
35
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Αχ, πότε με το καλό;
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού εκτός Ευρώπης
Ευχαριστώ για τη συμβουλή μιραντα. Τελικά τα εισιτήρια ήταν 545,super!!!

Περιμένω πώς και πως τον Ιούλη!! Όταν σκαρώσω προγραμματάκι θα το ρίξω στο φορουμ για εγκρίσεις- αλλαγές.
Καλό μας ταξιδι!
 

anestis

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μήλος
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Super τιμή ή οδύσσεια?

Καλησπέρα Ιταλόφιλοι!

Εχει κανείς ταξιδέψει με το Penelope του Aγούδημου για Μπρίντεζι?
Βρήκα τιμή για αρχές αυγούστου Ηγουμενίτσα-Μπρίντεζι Round trip (2 άτομα + Ι.Χ.)=214,5 €
Με ανυσηχεί λίγο..
Γιατί τόσο φθηνά?Είναι σαπιοκάραβο?
:rolleyes:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.472
Likes
9.434
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Καλησπέρα Ιταλόφιλοι!

Εχει κανείς ταξιδέψει με το Penelope του Aγούδημου για Μπρίντεζι?
Βρήκα τιμή για αρχές αυγούστου Ηγουμενίτσα-Μπρίντεζι Round trip (2 άτομα + Ι.Χ.)=214,5 €
Με ανυσηχεί λίγο..
Γιατί τόσο φθηνά?Είναι σαπιοκάραβο?
:rolleyes:
δεν σε κατάλαβα καλά. η τιμή τι αφορά, καμπινα ή ντεκ? έχει και τα τέλη?φτηνά πάντως δεν είναι.
η τιμή προφανώς δεν αφορά πλοίο αλλά την εταιρεία. έχω πάει με την Πηνελόπη, πολύ καλό πλοίο όπως και όλα που έχουν σχεδιαστεί για το όχι εύκολο πέρασμα της Μαγχης. είναι 38 ετών και τα χρόνια του φαίνονται. αν θέλεις κατι πιο πολυτελές, και ιδιαίτερα με καμπινα κλείσε Ionian Sky στην ίδια γραμμή-εταιρεία.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.052
Μέλη
39.269
Νεότερο μέλος
Wertom

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom