Αεροδρόμιο Αθηνών Ελ.Βενιζέλος (ΑΤΗ)

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.510
Likes
9.642
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Σε λειτουργεία η κάμερα από το Βενιζέλος και το 11AVIATION VIDEOS
 

zade

Member
Μηνύματα
168
Likes
725
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου...
Μπορεί κανείς να μου πει πάντως γιατί αυτή η ρημάδα η μετοχή του αεροδρομίου ενώ οι αφίξεις και τα έσοδα σπάνε το ένα ρεκόρ πίσω από το άλλο πέφτει συνεχώς ;

Ό,τι ανάλυση και να έχω διαβάσει , ότι projections και να έχω δει , κανείς δεν μπορεί να καταλάβει γιατί η μετοχή κινείται πτωτικά.

Από το placement των 8,20 και το έπειτα 8,85 που είχε φτάσει, τώρα είμαστε κάπου στο 7,7 με καθοδικές προβλέψεις.

Και οι ανακοινώσεις της διοίκησης μιλάνε για χρονιά ρεκόρ ξενά...
 

andpsy

Member
Μηνύματα
326
Likes
778
Επόμενο Ταξίδι
Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
Νότια Αμερική / Ισλανδία
Δεν ειμαι σχετικός με μετοχές, αλλα το αεροδρόμιο εχει φτασει το peak του, στο μέλλον θα; ανακοινωσουν επεκτάσεις (νεο τερμιναλ; ) οποτε μηπως πεφτει για αυτον τον λόγο; και οοταν ανακοινωθεί η επέκταση κάνει limit up?
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.902
Likes
52.035
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Δεν ειμαι σχετικός με μετοχές, αλλα το αεροδρόμιο εχει φτασει το peak του, στο μέλλον θα; ανακοινωσουν επεκτάσεις (νεο τερμιναλ; ) οποτε μηπως πεφτει για αυτον τον λόγο; και οοταν ανακοινωθεί η επέκταση κάνει limit up?
Απ' ό,τι μου λένε, είναι από τις ευκολότερες μετοχές για ρευστοποίηση, αλλά πάλι παραείναι σημαντική η πτώση. Στο μεταξύ ακόμη και το εμπορικό κομμάτι (μαγαζιά κλπ) πάει βζιιιιννν , πάει καλά στο δανειακό, είναι περίπτωση.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.529
Μηνύματα
899.199
Μέλη
39.245
Νεότερο μέλος
PachaMama

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom