Αίγυπτος ΑΙΓΥΠΤΟΣ- Διαπλέοντας το Νείλο και δραπετεύοντας από την Ταχρίρ

thalia 35

Member
Μηνύματα
162
Likes
93
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Vario την κρουαζιέρα είναι εύκολο να την διοργανώσει κάποιος από μόνος του από το Λούξορ ή θα πρέπει να την έχει ήδη κλείσει από πρακτορείο και πριν φτάσει εκεί.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.906
Likes
10.014
Vario την κρουαζιέρα είναι εύκολο να την διοργανώσει κάποιος από μόνος του από το Λούξορ ή θα πρέπει να την έχει ήδη κλείσει από πρακτορείο και πριν φτάσει εκεί.

Ενα ζευγαρι την εκλεισε επιτοπου, ολοι οι υπολοιποι την ειχαμε κλεισει εκ των προτερων. Ωστοσο ολοι πληρωσαμε τα ιδια. Το θετικο ειναι οτι ελλειψει τουριστων σιγουρα θα βρεις θεση σε κρουαζιερα ακομα κι αν κλεισεις επιτοπου, ομως κανε μια πρωτη ερευνα απο το ιντερνετ να δεις ποια πλοια σε ενδιαφερουν, δεν ειναι ολα καλα και επισης δεν λειτουργουν και πολλα.
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Αγαπητή Vario εξαιρετική η ιστορία σου. Περιμένω με αγωνία τη συνέχεια...Αν μπορείς στείλε μου σε pm το τηλέφωνο του Τάκη, είμαι μεγάλη φαν του...Τον έχω κάνει διάσημο στον κύκλο μου και όλοι θέλουν να τους οργανώσει τα επόμενα ταξίδια τους :p.
 

GKCAPO

Member
Μηνύματα
770
Likes
315
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
Αγαπητή Vario εξαιρετική η ιστορία σου. Περιμένω με αγωνία τη συνέχεια...Αν μπορείς στείλε μου σε pm το τηλέφωνο του Τάκη, είμαι μεγάλη φαν του...Τον έχω κάνει διάσημο στον κύκλο μου και όλοι θέλουν να τους οργανώσει τα επόμενα ταξίδια τους :p.
Δηλαδή, αν αποκάλυπτες τα στοιχεία του "εξαιρετικού αυτού επαγγελματία", ώστε να γλυτώσει κανένας άλλος, θα σε κατηγορούσαν...Για συκοφαντική δυσφήμιση;;
 

cromhania

Member
Μηνύματα
101
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Ενα ζευγαρι την εκλεισε επιτοπου, ολοι οι υπολοιποι την ειχαμε κλεισει εκ των προτερων. Ωστοσο ολοι πληρωσαμε τα ιδια. Το θετικο ειναι οτι ελλειψει τουριστων σιγουρα θα βρεις θεση σε κρουαζιερα ακομα κι αν κλεισεις επιτοπου, ομως κανε μια πρωτη ερευνα απο το ιντερνετ να δεις ποια πλοια σε ενδιαφερουν, δεν ειναι ολα καλα και επισης δεν λειτουργουν και πολλα.
θα με ενδιεφερε αν εχεις κανενα link σελιδας που να κλεισω κρουαζιρα online απο εδω...
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.916
Likes
52.114
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μα τι στο καλο, ποιος πειραξε την Αιγυπτο? Λες μετα απο χρονια να βρεθω στην Ινδια και να ειναι καθαρη? :p
Κλείσε με τον Τάκη και θα βρεθείς σε περίοδο απεργίας απορριματοφόρων...
 

christar

Member
Μηνύματα
44
Likes
10
Καλά, απίθανη ιστορία!!
Κι έπεσα πανω της ψάχνοντας για πτήση προς Ζανζιβάρη μέσω Κάιρο...
Αλήθεια (και συγνώμη για το off topic), να με απασχολήσουν τα γεγονότα στην Αίγυπτο για να αποφύγω πτήση μέσω Καίρου? Τον Σεπτέμβρη. Οχι ότι βρίσκω και καμια αλλη πτήση βέβαια...
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.987
Likes
27.974
Αλήθεια (και συγνώμη για το off topic), να με απασχολήσουν τα γεγονότα στην Αίγυπτο για να αποφύγω πτήση μέσω Καίρου? Τον Σεπτέμβρη.
Ότι πει ο Τάκης. :p
ΥΓ
Να ΄σαι καλά Vario με την ευχάριστη αφήγηση της ιστορία σου. :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.030
Μέλη
39.266
Νεότερο μέλος
MariaChara

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom