Έρευνα αγοράς για gps

marianino

Member
Μηνύματα
277
Likes
85
Ταξίδι-Όνειρο
οποιοδήποτε!!
δηλαδή τα τομ τομ έχουν πλήρη κάλυψη για όλες τις πόλεις της Ιταλίας ..?
 

sezar7

Member
Μηνύματα
748
Likes
606
δηλαδή τα τομ τομ έχουν πλήρη κάλυψη για όλες τις πόλεις της Ιταλίας ..?
Highlights of this map release: Around 10,000 km local road updates, inlcluding updates in Bari, L'Aquila, Modena, Monza, Napoli, Taranto, Venezia, Firenze, Parma, Roma, Olbia, Latina, Prato and Carrara.
Detailed map fully covering Italy with the latest IQ Routes™ data for faster routing.
Map coverage statistics:
  • countries fully covered (99.9%): Italy, Malta, Sardinia, Sicily, San Marino and the Vatican City
  • roads covered: over 932,000 km
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
ευχαριστώ πολύ για την λεπτομερή ανάλυσή σου..να σου πω την αλήθεια μου πιστεύω οτι αξίζει περισσότερο να πάρω ενα gps που να έχει καλούς χάρτες ελλάδας και να προσθέτω ΄χάρτες της κάθε χώρας ... η αποροία μου είναι η εξής ,,, αυτούς τους χάρτες τους κατεβάζω απο που?? πχ για τα μιο..? μήπως γνωρίζεις και πόσο κοστίζουν??, ας πουμε της Ιταλίας που ενδιαφέρομαι εγώ..
εδω ειμαστε στη καρδια του πυρηνικου αντιδραστηρα του διλληματος:D:D
αν διαλεξεις συσκευη mio...or android...θαχεις βοηθεια;)
 

sezar7

Member
Μηνύματα
748
Likes
606
ευχαριστώ πολύ για την λεπτομερή ανάλυσή σου..να σου πω την αλήθεια μου πιστεύω οτι αξίζει περισσότερο να πάρω ενα gps που να έχει καλούς χάρτες ελλάδας και να προσθέτω ΄χάρτες της κάθε χώρας ... η αποροία μου είναι η εξής ,,, αυτούς τους χάρτες τους κατεβάζω απο που?? πχ για τα μιο..? μήπως γνωρίζεις και πόσο κοστίζουν??, ας πουμε της Ιταλίας που ενδιαφέρομαι εγώ..
Maps - TomTom
Western & Central Europe (over 2GB) v8.65
Download

2416.6 MB
£
59.
95
 

marianino

Member
Μηνύματα
277
Likes
85
Ταξίδι-Όνειρο
οποιοδήποτε!!
Λοιπόν έχουν αλλάξει τα σχέδια .. υπάρχει μια συσκευή pda και περιμένω την βοήθεια σας όσον αφορά τους χάρτες και τα αντίστοιχα προγράμματα που είναι τα καλύτερα για ελλάδα για ευρώπη...
 

marianino

Member
Μηνύματα
277
Likes
85
Ταξίδι-Όνειρο
οποιοδήποτε!!
συγκεκριμέν θέλω χάρτη ιταλίας... αλλά να μην έχει μόνο την βασική κάλυψη...
 

shristod

Member
Μηνύματα
135
Likes
37
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο?
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Λοιπόν έχουν αλλάξει τα σχέδια .. υπάρχει μια συσκευή pda και περιμένω την βοήθεια σας όσον αφορά τους χάρτες και τα αντίστοιχα προγράμματα που είναι τα καλύτερα για ελλάδα για ευρώπη...
Δεν έχω εμπειρία με PDA, ψάξε για εκδόσεις για PDA, τι λειτουργικό τρέχει το PDA σου? Μάλλον κάποια έκδοση windows mobile υποθέτω...
Κοίτα για tomtom, garmin, igo, navigon (χάρτες teleatlas/navteq) για Ευρώπη και mio, destinator, ginius, igo (χάρτες ngi), δες πμ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.530
Μηνύματα
899.341
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom