Τι θέλετε από το Travelstories το 2015;

Zames

Member
Μηνύματα
107
Likes
71
Επόμενο Ταξίδι
Νάξος
Ταξίδι-Όνειρο
Παρίσι-Άμστερνταμ-Ιαπωνία
Δε καταλαβα. Το προφιλ μου? ή ο ταξ. χάρτης?? Α! και κατι αλλο. Ο ταξ. χαρτης ειναι για τα μερη που θες να πας ή που εχεις παει?

Επισης καλα Χριστουγεννα! περασε 12!
 
Last edited by a moderator:

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.153
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Θα επαναφέρω το αίτημα σχετικά με την τακτοποίηση φωτογραφιών στα άλμπουμ ανάλογα με τη σειρά που είναι στο αρχείο που θα μεταφορτωθεί. Μεγάλος αχταρμάς χάνεται εντελώς η θεματική συνέχεια.

Αυτό με το χάρτη ουδόλως με χαλάει το αντίθετο μάλιστα σε σχεση με τον παλιό που μια Αγία Πετρούπολη ή μια Μόσχα "πορτοκάλιζε ολόκληρη Ρωσία. Απλώς θα ήθελα να είναι λίγο πιο μικρά τα σημάδια (αν και σε zoom in δεν αποτελούν πρόβλημα). Η αλήθεια είναι ότι χρειάζονται εργατοώρες να συμπληρωθεί και δεν ξέρω αν υπάρχει ανάλογη διάθεση. Κι αργεί να φορτώσει

Και θα προσθέσω και γω τη φωνή μου για ξεναμπανάρισμα αλλά θα είμαι σαφής. Bring Traveller back . Αισθάνομαι πτωχότερος χωρίς τους πολλαπλούς οργασμούς που μου προκαλούσαν τα κείμενά του. Μπορεί να χαρακτηρίζεται από αρκετούς εριστικός/ιδιόρυθμος κι άλλα κοσμητικά (προσωπικά τον εκτιμώ και τον αγαπώ, το παραδέχομαι δημόσια) αλλά δεν θα πάψω να τον θεωρώ ένα πλούτο ταξιδιωτικών εμπειριών (κι ας μην ταιριάζουν οι προτεραιότητές μας) κι άριστη πένα ταξιδιωτικών ιστοριών (όπως και άλλα παλιά μέλη με ουσιαστική και πολύχρονη συνεισφορά).

Ταδε έφη το Γουρούνι που τη γλύτωσε από το γιορτινό τραπέζι...
 
Last edited:

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.652
Likes
12.492
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.150
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
O Traveller απουσιαζει γιατι ειναι μπαναρισμενος; Για ποσο καιρο; Γι' αυτο εχει τετοια ησυχια το φορουμ;
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Στα φωτογραφικά άλμπουμ υπάρχει αναζήτηση; Μόνο αναζήτηση με όνομα χρήστη βρήκα. Πιστεύω θα ήταν χρήσιμο να έχει αναζήτηση με βάση τον τίτλο του άλμπουμ.
 

liopyr

Member
Μηνύματα
322
Likes
627
Δεδομένο α.
Οι επιλογές της διαχείρισης σε ζητήματα που αφορούν αποκλεισμούς χρηστών, δεν είναι διαπραγματεύσιμες.
Για να μην μένουν πάντως λανθασμένες εντυπώσεις, κανένας δεν έχει αποκλειστεί επειδή είναι απλά ιδιόρρυθμος ή εριστικός.
Ιδιόρρυθμοι και εριστικοί είμαστε όλοι άλλωστε κατά καιρούς.

Δεδομένο β.
Η προσφορά ενός μέλους στο φόρουμ είναι εθελοντική, και δεν εξαργυρώνεται με ασυλία στην συμπεριφορά του. Όποιος έχει καταλάβει κάτι τέτοιο, να αναθεωρήσει.

Αν υπάρχουν απορίες ή διαφωνίες στα παραπάνω, αποκλειστικά σε pm.
Σχετικά σχόλια μετά την κόκκινη γραμμή θα διαγράφονται δημοκρατικά.


____________________________________________________________



Καλά Χριστούγεννα! :icon_cool:


 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Λοιπόν για να επιστρέψουμε στο τόπικ, για την αναζήτηση ανοίξαμε ξεχωριστό τόπικ, για τον χάρτη τα έχουμε πει χίλιες φορές και θα δω τί μπορώ να κάνω, τι άλλο θα θέλατε από το site? :icon_biggrin:
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.720
Likes
50.739
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Αυτό με το χάρτη ουδόλως με χαλάει το αντίθετο μάλιστα σε σχεση με τον παλιό που μια Αγία Πετρούπολη ή μια Μόσχα "πορτοκάλιζε ολόκληρη Ρωσία
E και; Τουλάχιστον με μια ματιά ήξερες σε ποια χώρα είχε πάει ο άλλος. Τώρα με ματιά βλέπεις ένα χάος. Και με δεύτερη και με τρίτη, πάλι δε βγάζεις άκρη...

Αυτό με τις πορνοστάρ που είπα δε χρειάζεται να γίνει μόνο με προορισμούς. Μπορεί να γίνει και με πορνοστάρ (και άνδρες για να μη λένε ότι είμαστε σεξιστές, κάθε άλλο).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.466
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom