Τη μαρκα σας.....παρακαλω...

Alexandraaa

Member
Μηνύματα
260
Likes
34
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή-Κούβα
Σαν φοιτήτρια που δεν είχα και πολλούς οικονομικούς πόρους :LOL::LOL: ξεκίνησα να καπνίζω τα Maxim Slim όταν είδα ότι με 5 τσιγάρα μίλαγα βραχνά και πάρα πολύ μπάσα λέω χαλάλι τα λεφτά και τώρα καπνίζω τα karelia Slim. Και συνήθως κούτα από αεροδρόμιο γιατί δεν τα έχω βρει εκτός Ελλάδας οπότε κάνω τα κουμάντα μου.
 

kosdan

Member
Μηνύματα
149
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Ελλαδα!!
Ταξίδι-Όνειρο
Διαστημα
Tο καλητερο τσιγαρο που εχει υπαρξη ποτε για μενα ηταν το Camel το παλιο,τωρα κανω καπνο και πιο συγγεκριμενα τον Van Nelle (τον μπλε για οσους γνωριζουν)
(και εχω περασει απο Marlboro και Prince )
 

Alexandraaa

Member
Μηνύματα
260
Likes
34
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή-Κούβα
Κώστα ο καπνός Van Nelle παίζει να είναι πραγματικά ο καλύτερος καπνός που έχω δοκιμάσει και γενικότερα δεν πολύ συμπαθώ τον καπνό αλλά πραγματικά αν ξεκινούσα καπνό σίγουρα αυτός θα ήταν.
 

kosdan

Member
Μηνύματα
149
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Ελλαδα!!
Ταξίδι-Όνειρο
Διαστημα
Κώστα ο καπνός Van Nelle παίζει να είναι πραγματικά ο καλύτερος καπνός που έχω δοκιμάσει και γενικότερα δεν πολύ συμπαθώ τον καπνό αλλά πραγματικά αν ξεκινούσα καπνό σίγουρα αυτός θα ήταν.
Οντως ειναι πολυ καλος καπνος και οσοι εχουν δοκιμαση εχουν αλαξει μαρκα και πηραν Van Nelle.Ειχα καποτε σε ενα καπνοπολειο και του ειχα πει να μου δοσει τον καλυτερο καπνο που εχει η πιστευει οτι ειναι(ειδη καπνιζα Van Nelle ) και μου ειχε πει ο κυριος αυτος,ο καλυτερος καπνος ειναι ο Van Nelle αλλα δεν το φερνω γιατι δεν τον αγοραζει κανεις,ολοι κανουν καπνους σαβουρες και 2ης η και 3 ποιοτητας.
Αν και γενικα πιστευω οτι το καλυτερο ειναι η πιπα οπου εχει και πιο καθαρο καπνος!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.322
Μηνύματα
887.966
Μέλη
38.987
Νεότερο μέλος
Georg777

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom