Τη μαρκα σας.....παρακαλω...

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Εγω οταν τις δοκιμαζα κατα κορον.. εκλεινε ο λαιμος των αλλων απο το κραξιμο!:haha:Μηπως εχω τσιγκουνηδες φιλους λεω...μηπως?
Να τους αλλάξεις...:bleh: Να έρθεις με μας, που είμαστε large...(ακόμα...:D)
 

dreamer

Member
Μηνύματα
76
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
λατρεμένο Παρίσι ξανά...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία..Γη του Πυρός
Eγώ ξεκίνησα με Cooper, συνέχισα με Cooper 100άρια, πήγα στα West, στα Winston για πολλά χρόνια και τα τελευταία 4-5 χρόνια και μέχρι πριν 6 μήνες έκανα φανατικά Phillip Morris extra slim. Εδώ και ένα 6μηνο στρίβω Drum κίτρινο στην αρχή, λευκό τώρα και την έχω καταβρεί. Μ'αρέσει η αίσθηση, η διαδικασία, η ιεροτελεστία, όλα.......Μ'αρέσει και η οικονομία βέβαια! Στην αρχή ήμουν ακόμα πιο οικονομική αφού έστριβα μόνο επί σταθερής βάσεως και σε ακινησία.......πλέον, οδηγώντας στο αυτοκίνητο.....χιχιχιχι
 

Christian

Member
Μηνύματα
595
Likes
95
Κορυφαία τσιγάρα για μένα ήταν τα παλιά Camel (παλιά εννοώ πριν δεκαπέντε χρόνια) και τα Rothmans. Τώρα το έχω γυρίσει στο καπνό και μου αρέσει ο Old Holbon το κίτρινο.
 

gastone_d

Member
Μηνύματα
68
Likes
3
Ταξίδι-Όνειρο
Στο χρόνο..
Old Holborn λευκό το τελευταίο τρίμηνο και έχει δεί διαφορά η τσέπη μου!
Από δύο πακέτα Marlboro Silver που έκανα.
Καπνίζω και λιγότερο!Αφήστε που δεν μου αρέσει έτοιμο τσιγάρο πλέον!
 

gastone_d

Member
Μηνύματα
68
Likes
3
Ταξίδι-Όνειρο
Στο χρόνο..
Ανέκδοτο
Σε μία ομιλία του στην Αγγλία ένας Έλληνας επιστήμονας αναρωτιέται:
Απορώ γιατι ο κόσμος θεωρεί το κόψιμο του τσιγάρου δύσκολη υπόθεση!
Εγώ το έχω κόψει πάνω απο 50 φορές!!!
 

chrysi71

Member
Μηνύματα
7
Likes
1
assos και τα 5 τελευταια χρονια Winston μπλε.Να ρωτησω κι εγω κατι παω αμερικη san diego california ποσα πακετα μπορω να εχω μαζι στη βαλιτσα?:roll:
 
Μηνύματα
52
Likes
9
το γυρισε στο στριφτο και ο καλος μου ,αφου το πακετο εφτασε 3.80,(αρνουμαι να θυμηθω τη μαρκα αντικαπνιστρια ) αλλα τον τρελλανε ο βηχας
 

matina_k

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Δουβλίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια
Βλέπω, όλοι πλέον στριφτά, ε; Μόνο εγώ είμαι ακόμη ανεπίδεκτη μαθήσεως! :haha:

Muratti καπνίζω εδώ και καιρό...
 
Μηνύματα
18
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
KΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΝΔΙΑ
Μιας και βρήκα το θεμα...

Εγω με στριφτό ξεκίνησα και στριφτο συνεχίζω.... απο τοτε που ξεκίνησα το κάπνησμα και 7 χρονια old horborn τον κιτρινο σε συνδυασμο με swan φιλτρακια, και χαρτακια πρασινα rizla Ομως το τελευταιο 6μηνο, οταν βρήσκω προτιμώ τον samson... δεν ειναι τοσο αρωματισμένος και ειναι και οικονομικός... (50gr.)
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Προφανώς δεν έχετε καταλάβει...
Δεν έχει σημασία τι καπνίζαμε! σημασία έχει τι θα καπνίζουμε (σίγουρα τον Ιανουάριο θα αυξηθούν πάλι).
Αρα τι καπνίζουμε? Γόπες απο τα πεζοδρόμια...
 

Genovefa

Member
Μηνύματα
27
Likes
8
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ, Ταιλανδη, Ιρλανδια
Κ εγω ανεπιδεχτη μαθησεως..!Δεν μπορω με τιποτα να στριψω βρε παιδια..Ε βαριεμαι κ λιγο. Γενικως τα στριφτα δεν με γεμιζουν. Αν και θα επρεπε λογω οικονομιας και επειδη ο καινουργιος Camel ειναι πραγματικα πολυ καλος.

Για να κανουμε μια ιστορικη αναδρομη: Το πρωτο τσιγαρο ηταν Camel, ταξιδεψα στις γευσεις και μυρωδιες διαφορων μετα οπως Murrati, Chesterfield, Silk cut slims yellow, Philip Morris slim/super slim κλπ Τωρα καπνιζω Καρελια φιλτρο και ολοι το σχολιαζουν για καποιο λογο.


Μιας και αναθερθηκε η Αμερικη, μου αρεσουν καποια τσιγαρα που λεγονται American Spirit με εναν ινδιανο απεξω. Βαρια αλλα πολυ ωραια και natural υποτιθεται. Μου τα φερνει μια φιλη μου απο Φλοριντα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.187
Μέλη
38.966
Νεότερο μέλος
christinalovari@y

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom