Thessaloniki like in Paris...

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.430
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
συνθήματα στους τοίχους δεν βλέπεις;;;;;; Ένα διάστημα είχε γεμίσει η πόλη με κάποια Εμμανουέλα που προφανώς κεράτωσε τον δικό της και αυτός την ξεφτίλισε παντού!
 

mel

Member
Μηνύματα
359
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Ξανά λατρεμένο Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Γκούγκλαρα πάντως "εμμανουέλα σύνθημα τοίχος Θεσσαλονίκη" και βρήκα. Θεϊκά, πώς μου ξέφυγαν; Βρήκα ότι την έκανε μέχρι και προφίλ στο Facebook. Ο τύπος μεγάλο σοκ θα έπαθε. Κι ένας άλλος συμπλήρωσε "Εβελίνα πόρνη" :haha:
 

liopyr

Member
Μηνύματα
322
Likes
627
Aν ήμουν στην θέση της Εμμανουέλας πάντως, θα γέμιζα κάθε τοίχο με ένα ρητό τύπου:
"επειδή 6cm στα καλά σου ρε καημένε, γι'αυτό."
Μαζί με το ονοματεπώνυμό του.

Αλλά δεν είμαι εγώ η Εμμανουέλα. Είναι κάποια που πιθανότατα προσπαθεί να συνέλθει από ένα σοκ δημόσιας διαπόμπευσης που μπορεί να την κυνηγάει για καιρό.

Αλλά δεν πειράζει, αφού είναι "αστείο". Και γελάνε οι περαστικοί. Λεπτομέρειες.
Άλλωστε είναι ένοχη, τον έκανε "τάρανδο" το 2014 στην Ελλάδα. Την εποχή δηλαδή που κανονικά θα έπρεπε να την λιθοβολήσουν...

Δεν ξέρω τι είναι πιο θλιβερό, ο εν λόγω Παοκτζής ή όσοι γελούν με αυτή την ιστορία.


(τα παραπάνω υπό την προϋπόθεση πως η Εμμανουέλα είναι υπαρκτό πρόσωπο πάντα).
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.970
Likes
15.473
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Δυστυχώς είναι υπαρκτό και μάλιστα δημόσιο πρόσωπο για τα δεδομένα της Θεσσαλονίκης. Οσο για τον Ταρανδο, ειναι 50αρης καμμένος. Φυσικά μόνο ένας καμμένος θα κανε κάτι τέτοιο. Η όλη ιστορία και δημοσιότητα είναι θλιβερές...
 

mel

Member
Μηνύματα
359
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Ξανά λατρεμένο Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Συγγνώμη... και υπαρκτό πρόσωπο και δημόσιο πρόσωπο; Δεν πάμε καλά. Εγώ νόμιζα ήταν κάτι σαν το "Κούλα".. Κι αυτή δεν του έκανε μήνυση;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.529
Μηνύματα
899.335
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom