The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.437
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
2 εισιτήρια Κρακοβία - Βαρσοβία - Βερολίνο - Βαρσοβία - Κρακοβία (polski bus πάντα) με 12 ζλότυ (με το ζόρι 2 ευρώ) :clap::clap::clap::clap::clap:

Berlin Uber Alles :D
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Προσπαθεις να μας κανεις να ζηλεψουμε με την αντιστροφη μετρηση σου;;;; Πες μου, οχι πες μου!:shock:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Περιμένεις πως και πως να τελειώσεις τη δουλειά και να πας σπιτάκι σου. Πας στον Προαστιακό και τον περιμένεις μες στο κρύο η ώρα περνάει και τίποτα...αφού έχεις ξεπαγιάσει και έχεις μείνει και από μπαταρία στο ipod αποφασίζεις να ρωτήσεις...με ατάραχο ύφος σου λένε οτι τελικά δεν έχει σήμερα δρομολόγια γιατί φτιάχνουν κάτι καλώδια...Αποφασίζεις να θυσιάσεις τα λεφτά με τα οποία θα έπινες 2 λίτρα Kozel και να πάρεις ταξί, ο ταρίφας τρώει μια μπαγκέτα και ευτυχώς που φοράς γυαλιά ηλίου και γλυτώνεις το μάτι σου από ιπτάμενα ψίχουλα, λες ευγενικά που πας και σου λέει : Οκ, μπέμπα αλλά αν καπνίζεις σάλτα μπροστά... :shock::shock::shock:
Καλώς ήρθατε στην Αθήνα το 2012....
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.620
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Εβγαλα την κ@@@τηλεόραση από το σαλόνι και αμέσως μεγάλωσε το σπίτι :)
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Εβγαλα την κ@@@τηλεόραση από το σαλόνι και αμέσως μεγάλωσε το σπίτι :)
Και πέραν αυτού, θα πρέπει να αισθάνεσαι και καλύτερα, εγώ τουλάχιστον έτσι νοιώθω ! :)
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.010
Likes
20.210
Περιμένεις πως και πως να τελειώσεις τη δουλειά και να πας σπιτάκι σου. Πας στον Προαστιακό και τον περιμένεις μες στο κρύο η ώρα περνάει και τίποτα...αφού έχεις ξεπαγιάσει και έχεις μείνει και από μπαταρία στο ipod αποφασίζεις να ρωτήσεις...με ατάραχο ύφος σου λένε οτι τελικά δεν έχει σήμερα δρομολόγια γιατί φτιάχνουν κάτι καλώδια...Αποφασίζεις να θυσιάσεις τα λεφτά με τα οποία θα έπινες 2 λίτρα Kozel και να πάρεις ταξί, ο ταρίφας τρώει μια μπαγκέτα και ευτυχώς που φοράς γυαλιά ηλίου και γλυτώνεις το μάτι σου από ιπτάμενα ψίχουλα, λες ευγενικά που πας και σου λέει : Οκ, μπέμπα αλλά αν καπνίζεις σάλτα μπροστά... :shock::shock::shock:
Καλώς ήρθατε στην Αθήνα το 2012....
Στραβός θα ήταν ο ταρίφας για να πει εσένα μπέμπα...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.536
Μηνύματα
900.068
Μέλη
39.270
Νεότερο μέλος
special traveler1

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom