The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
874
Likes
895
battered_suitcase said:
Ποιο είναι η διαχωριστική γραμμή μεταξύ του "βάζω τα όριά μου" και "τα παρατάω στα δύσκολα"; Ιδού η απορία.

Και δε μάθαμε κι αν είχε κανένα τυχερό η πίκολο μόντο.
Μπα τιποτα.. Πανπαν εσυ για πες, ολα καλα; (ακα Joey "how ru doing???")
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.675
Likes
43.930
Ποιο είναι η διαχωριστική γραμμή μεταξύ του "βάζω τα όριά μου" και "τα παρατάω στα δύσκολα"; Ιδού η απορία.

Και δε μάθαμε κι αν είχε κανένα τυχερό η πίκολο μόντο.
Το "βάζω τα όριά μου" το χρησιμοποιείς και σαν δικαιολογία στον εαυτό σου και τους άλλους όταν τα έχεις παρατήσει στα δύσκολα. Δεν ξέρω κανέναν που να έχει κάνει το ανάποδο.
Μπορεί και να κάνω λάθος.
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Το "βάζω τα όριά μου" το χρησιμοποιείς και σαν δικαιολογία στον εαυτό σου και τους άλλους όταν τα έχεις παρατήσει στα δύσκολα. Δεν ξέρω κανέναν που να έχει κάνει το ανάποδο.
Μπορεί και να κάνω λάθος.
Φοβάμαι ότι έχεις δίκιο.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.188
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Πχ Εχεις μπροστα σου ενα κουτι με σοκολατακια και λες "θα βαλω τα ορια μου, θα φαω μονο ενα. Πρεπει να κανω αυστηρη διαιτα." και μολις λιωσει στο στομα "οχι, οχι δεν τα παραταω στα δυσκολα. Θα τα φαω ολα" και αδειαζεις το κουτι.
Πως γινοταν παλια με τα Lays που κανεις δεν μπορουσε να φαει μονο ενα, αυτο ενα πραμα...
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Πχ Εχεις μπροστα σου ενα κουτι με σοκολατακια και λες "θα βαλω τα ορια μου, θα φαω μονο ενα. Πρεπει να κανω αυστηρη διαιτα." και μολις λιωσει στο στομα "οχι, οχι δεν τα παραταω στα δυσκολα. Θα τα φαω ολα" και αδειαζεις το κουτι.
Πως γινοταν παλια με τα Lays που κανεις δεν μπορουσε να φαει μονο ενα, αυτο ενα πραμα...
Χχααχα! Αναδιανομή εργασιών σε πρότζεκτ είχα κατά νου, αλλά καλή η αλληγορία και με τη σοκολάτα...
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.500
Πχ Εχεις μπροστα σου ενα κουτι με σοκολατακια και λες "θα βαλω τα ορια μου, θα φαω μονο ενα. Πρεπει να κανω αυστηρη διαιτα." και μολις λιωσει στο στομα "οχι, οχι δεν τα παραταω στα δυσκολα. Θα τα φαω ολα" και αδειαζεις το κουτι.
Πως γινοταν παλια με τα Lays που κανεις δεν μπορουσε να φαει μονο ενα, αυτο ενα πραμα...



 
Last edited by a moderator:

elenara88

Member
Μηνύματα
1.788
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.500
φωνάρα ΄.........................

[ame=[media=youtube]rRnOFWZRhOc[/media] - Been A Fool [Official Video] HD - YouTube
 
Last edited by a moderator:
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
899.624
Μέλη
39.255
Νεότερο μέλος
Katerina Arno

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom