The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.916
Likes
52.114
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ανωμαλάρες. Διαβάστε τα προγραμματικά του Δημιουργία Ξανά να σας πέσει η λίμπιντο.
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.285
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Ειδα Ροζα και θυμηθηκα...Παει ενας στην οδοντιατρο του την Ροζα,του τραβαει μια ενεση και της λεει.Τι με κοιταζεις,Ροζα,μουδιασμενο...
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.399
Likes
3.587
Η μεγάλη απάτη...
Αναπάντητες κλήσεις «υψηλού κινδύνου»: ποιοι είναι οι αριθμοί στους οποίους δεν πρέπει να απαντήσετε!
http://www.tanea.gr/news/greece/article/5079125/anapanthtes-klhseis-ypshloy-kindynoy/
Έχουν πάρει ήδη 2-3 φορές εμένα και τον άντρα μου.. Εννοείται δε το σηκώσαμε ούτε πήραμε πίσω..
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.736
Likes
7.929
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Το λινκ που πόσταρα τι σας βγάζει?Έχει χαλάσει το pc μου και μπαίνω απ τη βιβλιοθήκη της σχολής με proxy και για να μην είναι τόσο μεγάλο το μίκρυνα.Αλλά τώρα που δοκίμασα να το ανοίξω μου βγάζει ο,τι να 'ναι.
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.618
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Μόλις βρω τον π... που με έβαλε στη mailing list της "Δημιουργία Ξανά" θα τον εγ...
Aπό Κουβα μεριά , στην έστησαναν τη δουλειά. Οι πληροφορίες μου λένε ο τι λόγω προσόντων, ο Τζήμερος σε ετοιμάζει για υπουργό Αμυνας ή λαθρομετανάστευσης..
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.916
Likes
52.114
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Το λινκ που πόσταρα τι σας βγάζει?Έχει χαλάσει το pc μου και μπαίνω απ τη βιβλιοθήκη της σχολής με proxy και για να μην είναι τόσο μεγάλο το μίκρυνα.Αλλά τώρα που δοκίμασα να το ανοίξω μου βγάζει ο,τι να 'ναι.
Πριν έβγαινε μια χαρά, τώρα τρελάθηκε. Κι ήταν εξαιρετικό παρεμπιπτόντως.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.023
Μέλη
39.266
Νεότερο μέλος
MariaChara

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom