The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.886
Likes
9.930
1995: Τα πρώτα βήματα του Σίμου του Κεδίκογλου από την εκπομπή Συντέλεια


 
Last edited by a moderator:

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.038
Αν τα 17 μυρια τουριστες,ειναι σαν αυτους,που βλεπω τον τελευταιο μηνα....τοτε,πρεπει (οι εναπομειναντες)να παρουμε τα βουνα....
Προβλεπω,τα επομενα χρονια,και επειδη αυτη η κατασταση θα συνεχιστει,να μην μεινει οχι ξενοδοχειο,ουτε παραγκα στην Αθηνα....και απο μαγαζια,μονο σουβλατζιδικα....
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.187
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Αν τα 17 μυρια τουριστες,ειναι σαν αυτους,που βλεπω τον τελευταιο μηνα....τοτε,πρεπει (οι εναπομειναντες)να παρουμε τα βουνα....
Προβλεπω,τα επομενα χρονια,και επειδη αυτη η κατασταση θα συνεχιστει,να μην μεινει οχι ξενοδοχειο,ουτε παραγκα στην Αθηνα....και απο μαγαζια,μονο σουβλατζιδικα....
Αν ειναι και 17 κατι μπορει να μεινει...
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.781
Likes
17.774
Πραγματικά τι μας θύμισες τώρα...
Έμενα κάπου στη Γαμβέττα και έβλεπα το ΠΠΚ στην ασπρόμαυρη TV και ξαφνικά βρέθηκα με το σλιπάκι μόνο στο δρόμο και έντρομος...

Για τον μύθο δεν είχα ακούσει τίποτα...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Πραγματικά τι μας θύμισες τώρα...
Έμενα κάπου στη Γαμβέττα και έβλεπα το ΠΠΚ στην ασπρόμαυρη TV και ξαφνικά βρέθηκα με το σλιπάκι μόνο στο δρόμο και έντρομος...
Κι εγώ στο μπάνιο ήμουνα... Τελείωσα κανονικά (η υπόλοιπη οικογένεια είχε βγεί ήδη έξω), είδα ότι δεν είχε γίνει καμμιά σοβαρή ζημιά (επιφανειακά - τουλάχιστον) εκτός από κάτι σπασμένα γυαλικά, απάντησα στο τηλεφώνημα κάτι έντρομων φίλων απ' το κέντρο, τους κάλεσα νά'ρθουν σε μας (μονοκατοικία, ανατολικά), κι έφυγα - με τα πόδια - για την Ιπποδρομίου... τ' άσχημα νέα μαθαίνονται αμέσως...

Για τον μύθο δεν είχα ακούσει τίποτα...
Κι εγώ, σήμερα που τον διάβασα ολοκληρωμένο, θυμήθηκα μόνο κάτι θραύσματα που λέγονταν από τότε (για τη γριά, τα κοχύλια) αλλά για τον "λίθο" δεν θυμάμαι να είχα ξανακούσει...
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.871
Likes
16.262
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο-Βερόνα-Μολβένο.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
πράγματι, αγαπητέ Λάζαρε τι μας θύμησες. η πλατεία Ιπποδρομίου ήταν το στέκι μας την εποχή εκείνη. εγώ βέβαια τότε υπηρετούσα την θητεία μου και βρισκόμουν στην Χίο στο Πυργί και τ έμαθα από την τηλεόραση το βράδυ στο καφενείο.
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
Για τους λάτρεις του Ισραήλ, αφιερώνω το παρακάτω κομμάτι, τραγουδισμένο στα ισπανικά από τα αστέρια της Περουβιανής μουσικής, τον Delfin hasta el fin, την Wendy Sulca και φυσικά την La Tigresa Del Oriente. Απολαύστε το!

 

niax

Member
Μηνύματα
255
Likes
802
Ταξίδι-Όνειρο
βολτα με τον υπερσiβηρικο
Ρε παιδια εχει κανεις ιδεα που βρισκεται το προτυπο συγγραφης ταξιδιωτικων ιστοριων? Ειχα πολυ καιρο να μπο στο φορουμ και εχω χαωθει...
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.904
Likes
12.833
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Ρε παιδια εχει κανεις ιδεα που βρισκεται το προτυπο συγγραφης ταξιδιωτικων ιστοριων? Ειχα πολυ καιρο να μπο στο φορουμ και εχω χαωθει...
δεν υπάρχει πια...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.532
Μηνύματα
899.394
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom