The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Samion

Member
Μηνύματα
10.472
Likes
9.434
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Εχεις δικιο αλλα καπου πρεπει να μιλαμε και εμεις για πολιτικα,καπου πρεπει να ξεδωσουμε βρε αδερφε!!
Εν τω μεταξυ σε βλεπω ακομα στους ''ισως''...Θα γινει ''ναι'' ή ακομα δεν ξερεις?
το ποστ ν.675 ειχε τη λυση πού να ξεδωσετε..σε άλλο θέμα...
αγνωστη η θεληση του Υψίστου..ειμαστε σε περιοδο αναρρωσης..ελπιζω ναι..;)
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
839
Likes
917
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Εν τω μεταξυ σε βλεπω ακομα στους ''ισως''...Θα γινει ''ναι'' ή ακομα δεν ξερεις?
Μου αρέσει που το έχεις πάρει πιο ζεστά και από εμένα το θέμα της πίτας!!! Ευγε παιδί μου!! Κανονισε να μην ερθεις για οποιονδήποτε λόγο....η ανωνυμια δε θα σε σωσει, στο εγγυωμαι!!:bleh::haha::haha::haha:

Δε θα έρθει , θα παει να ψηφίσει το Sylvio
Ουπς , πάλι για πολιτικά έγραψα ...:cool:
:haha::haha::haha::haha:

αγνωστη η θεληση του Υψίστου..ειμαστε σε περιοδο αναρρωσης..ελπιζω ναι..;)
Εχουμε πει οχι και στα θρησκευτικα ποστ νομιζω αγαπημενε μου Samion......:bleh::bleh::haha::haha:
Το "ελπιζω" το παρακαμπτω...............:cool:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Ε για να μην βγαίνουμε off-topic από το off-topic...

 
Last edited by a moderator:

Italitsa

Member
Μηνύματα
839
Likes
917
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
ε πώς το παρακάμπτεις? είμαι τραυματιας...έβαλα το χερι μου καπου που δεν έπρεπε και τωρα το εχω μπανταρισμενο..
Α όλα και όλα κύριε μου!! Δε θα μείνω εγώ χωρίς Samion στην πίτα, επειδή σου'ρθε τωρα εσενα να βαλεις τα χεράκια σου σε πράγματα που δεν πρέπει...............:bleh::bleh:
Ακόμα και σηκωτό θα σε φέρω στο Σουλάτσο, οπότε μην επαναπαυεσαι σε κανενα μπανταρισμενο χερι................:D
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.096
Likes
6.561
ε πώς το παρακάμπτεις? είμαι τραυματιας...έβαλα το χερι μου καπου που δεν έπρεπε και τωρα το εχω μπανταρισμενο..
Ωπ αυτο σηκωνει κουκουβεντα...;)

Italitsa θα ερθω.Εχω καιρο να φαω πιτα και δεν θελω να αφησω μονο του τον taver να τα φαει ολα:lol:
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
839
Likes
917
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ωπ αυτο σηκωνει κουκουβεντα...;)

Italitsa θα ερθω.Εχω καιρο να φαω πιτα και δεν θελω να αφησω μονο του τον taver να τα φαει ολα:lol:
Χαχαχα αν και δεν κινδυνευεις απο τον taver!! Αλλοι είναι αυτοί που τρώνε τον αγλέορα......:haha::haha: Καλου κακου παντως μην ερθεις νηστικος...... :bleh::haha:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.022
Μέλη
39.266
Νεότερο μέλος
MariaChara

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom