Summer vs. Winter

Καλοκαίρι ή Χειμώνας

  • Καλοκαίρι

    Votes: 83 53,5%
  • Χειμώνας

    Votes: 72 46,5%

  • Total voters
    155
Μηνύματα
2.509
Likes
3.270
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
μετά, εμείς σε φταιμε? Άκου Ρώμη.
τον βλέπω σε λίγο τον"Ρωμαίο"τον δικό μας του φόρουμ ;)να καταφθάνει εδώ πέρα να μας πάρει αμπάριζα όλους...

αγαπάμε αγαπάμε ρώμη:clap:εντάξει;;
προσέξτε τι θα ψηφίσετε,δείτε ποιοί είναι οι φίλοι και ποιοί οι οχτροί σας
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Εμείς ήμαστε μεγαλόψυχοι: Και στους οχτρούς μας δανείζουμε ομπρέλλα, ψάθα, αντιηλιακό και μια γρανίτα δώρο - για να πάνε σ' άλλη παραλία! :haha:
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
τον βλέπω σε λίγο τον"Ρωμαίο"τον δικό μας του φόρουμ ;)να καταφθάνει εδώ πέρα να μας πάρει αμπάριζα όλους...
Μπα,χλωμό.Βρίζουμε πολύ εδώ μέσα για τα σεμνά του γούστα.
 
Μηνύματα
2.509
Likes
3.270
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Εμείς ήμαστε μεγαλόψυχοι: Και στους οχτρούς μας δανείζουμε ομπρέλλα, ψάθα, αντιηλιακό και μια γρανίτα δώρο - για να πάνε σ' άλλη παραλία! :haha:
δανείζουμε;;;ωραίος είσαι,δηλ.τα θέλεις πίσω μετά;;
ε λοιπόν εμείς χαρίζουμε!(έκανα τους υπολογισμούς μου και θα τα βρούμε τα λεφτά:haha:,maltakias συγγνώμη που το μαθαίνεις κι εσύ τώρα,ελπίζω να συμφωνείς)ομπρέλα βροχής και γάντια για το κρύο,
έτσι για να σας παρακινήσουμε να ξεκουνηθείτε από τον καναπέ,να ανακαλύψετε την ομορφιά του να περπατάς υπό βροχή και κρύο,άσε δε την οικονομία στο πετρέλαιο,γυρνοβολάτε έξω μέχρι τελικής πτώσεως!
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Σιγά μην απλώσουμε και τα παλτό μας να μην πατήσουν στις λάσπες οι Λόρδοι.
Άντε ρε.Ξυπόλητοι στις παραλίες και πολύ τους είναι.....
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.805
Likes
12.517
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Πάντοτε προς το τέλος του καλοκαιριού επιθυμώ τον χειμώνα. Και πάντοτε εκεί γύρω στον Μάρτη μου λείπει τρελά το καλοκαίρι.

Όλες οι εποχές μου αρέσουν, όλες έχουν τα θετικά τους, αλλά ως λάτρης της θάλασσας ψηφίζω καλοκαίρι. Μπάνιο, ηλιοθεραπεία, μαύρισμα, νησιά, ανεμελιά, θαλασσινά by the sea, τζιτζίκια και η θεσπέσια μυρωδιά της ελληνικής φύσης.

Αισθητικά πάντως θα προτιμήσω το φθινόπωρο! Μακράν η καλύτερη εποχή για βόλτες, φυσιολατρικές αναζητήσεις και φωτογραφήσεις.
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
underwater με τέτοιο Nick τι θα ψήφιζες! Βάλτο και στην ψηφοφορία όμως να καταμετρηθεί! :)
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Παιδια θελω ψυχολογικη υποστηριξη ..δεν ειμαι καλα ...περιμενω αυριο τις επικειμενες βροχες και με εχει πιασει ταχυκαρδια .....
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.594
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.022
Μέλη
39.266
Νεότερο μέλος
MariaChara

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom