Roadtrip χειμώνα

geormili

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
Καλησπέρα,
Θα πάμε Πελλοπονησο τέλη Οκτωβρίου.

Παρασκευή έχω διανυκτέρευση Ναύπακτο, μετά θα μείνουμε δύο μέρες ΣΚ κάπου προς Ανδρίτσαινα και δύο τελευταίες μέρες Πέμπτη Παρασκευή θέλω να μείνω Ναύπλιο.

Μου μένουν 3 διανυκτερεύσεις. Σκέφτομαι να μείνω Σπάρτη και να πάω μια μέρα Αεροπολη και μια Μονεμβασιά.

Πως σας φαίνεται σαν σχέδιο; Έχετε να προτείνετε καλύτερους προορισμούς;


Ευχαριστώ για οποιοδήποτε βοήθεια/πρόταση.

Δέχομαι και συμβουλές για καλές μασες και αξιοθέατα.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.415
Likes
49.737
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Αναζητείται!
Παρασκευή έχω διανυκτέρευση Ναύπακτο, μετά θα μείνουμε δύο μέρες ΣΚ κάπου προς Ανδρίτσαινα και δύο τελευταίες μέρες Πέμπτη Παρασκευή θέλω να μείνω Ναύπλιο.

Μου μένουν 3 διανυκτερεύσεις. Σκέφτομαι να μείνω Σπάρτη και να πάω μια μέρα Αεροπολη και μια Μονεμβασιά.
Προσωπικά δε θα χαράμιζα διανυκτερεύσεις στη Σπάρτη. Γιατί να σε φάνε περισσότερο οι δρόμοι, που έτσι κι αλλιώς θα σε φάνε δηλαδή; Δύο διανυκτερεύσεις Αρεόπολη και μία Μονεμβασιά ή το αντίστροφο, τουλάχιστον εγώ αυτό θα έκανα.
 

annoula

Member
Μηνύματα
379
Likes
905
Προσωπικά δε θα χαράμιζα διανυκτερεύσεις στη Σπάρτη. Γιατί να σε φάνε περισσότερο οι δρόμοι, που έτσι κι αλλιώς θα σε φάνε δηλαδή; Δύο διανυκτερεύσεις Αρεόπολη και μία Μονεμβασιά ή το αντίστροφο, τουλάχιστον εγώ αυτό θα έκανα.
Ε ναι! Η Σπαρτη ειναι για 2 ωρες. Μπορει να λεω κ πολυ. Και δεν ειναι κ κοντα σ αυτα που θες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.546
Μηνύματα
899.850
Μέλη
39.261
Νεότερο μέλος
geormili

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom