Ολλανδία Park Keukenkof

markela

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
geia sas paidia! opoios exei paei k gnwrizei, tha ithela na me enimerwsei pote einai anoixto to parko. sto site vlepw kapoies imerominies alla mou fainetai poly mikro to diastima leitourias tou parkoy. mipws einai anoixto olo to xrono alla kapoious mines exei ekdilwseis k events? mipws episis kserei kaneis an pairnei paratasi i leitourgia tou?? thelw na paw alla dn kserw an to prolavainw.. eyxaristw!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
6.004
Likes
9.683
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Μήπως να έγραφες ελληνικά μπας και καταλαβουμε τι λες?
 

markela

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
εχεις δικιο. ειναι η συνηθεια βλεπεις.. θα ηθελα πληροφοριες σχετικα με τη λειτουργια του παρκου keukenhof. ποτε ειναι ανοιχτο για το κοινο? μονο τις ημερομηνιες που αναγραφονται στο site? δινεται συνηθως παραταση? αν καποιος παει εκει λιγες μερες αργοτερα, ειναι κλειστο η απλα δεν εχει εκδηλωσεις?
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
το παρκο δεν ειναι ανοιχτο ολο το χρονο αλλα μονο την περιοδο που γραφει και στο σαιτ,τους υπολοιπους μηνες δεν μπορεις να μπεις.
 

markela

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
εχεις παει? αξιζει? υπαρχει κατι αλλο αντιστοιχης φυσικης ομορφιας να μου προτεινεις?
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
ναι,επισκεφτηκα το keukenhof to 2010.
εμενα μου αρεσε,οι κηποι του ειναι τρομερα προσεγμενοι και δεν εχει μονο τουλιπες αλλα και αλλων ειδων φυτα.την ημερα που πηγαμε εβρεχε καταρακτωδως οποτε ειμασταν κατω απο μια ομπρελλα ολη την ωρα αλλα και παλι τα χρωματα ηταν απιστευτα.
στην διαδρομη πριν φτασεις βλεπεις λιβαδια με λωριδες απο διαφορετικων χρωματων τουλιπες και αυτο ειναι μονο η αρχη.
γενικα πιστευω οτι αξιζει μια επισκεψη.
 

markela

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
μη μου λες αλλα, θα σκασω που δεν θα μπορεσω να παω.. υπαρχει μηπως κατι αντιστοιχο να μου προτεινεις???
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
Παρομοιο παρκο στα μερη εκει δεν ξερω να σου πω.
βασικα πηγα μονο σε αυτο, μετα ειχα αλλα μερη να δω και δεν προλαβαινα ετσι κι αλλιως να δω και αλλο ακομα και να υπηρχε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.532
Μηνύματα
899.369
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom