Live from... (click and post one photo)

Vicks

Member
Μηνύματα
684
Likes
2.203
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη
Ταξίδι-Όνειρο
?
Ουδέν αληθέστερον τούτου.
Είμαστε κι εμείς που μαυρίζουμε τις νύχτές... :cool:
Συγχαρητήρια για τα 90 νησιά @psilos3 !
Ταιριάζουν πολύ τα γούστα μας, Κουφονήσι, Λήμνος, Ιθάκη, Νάξος, είναι στα τοπ για μένα.
Μην ακούς τίποτα περί ασπρίλας, εδώ τα ίδια, δεν καταλαβαίνουν οι πολλοί τι κόπο κάνουμε να συντηρήσουμε το λευκότερο λευκό σε χώρα με 8 μήνες καλοκαίρι.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.871
Likes
9.874
Συγχαρητήρια για τα 90 νησιά @psilos3 !

Μην ακούς τίποτα περί ασπρίλας, εδώ τα ίδια, δεν καταλαβαίνουν οι πολλοί τι κόπο κάνουμε να συντηρήσουμε το λευκότερο λευκό σε χώρα με 8 μήνες καλοκαίρι.
Αλλωστε παλια το να παραμενεις λευκος το καλοκαιρι ηταν δειγμα αριστοκρατικης καταγωγης… 😜
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.396
Likes
49.568
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Αναζητείται!
Συγχαρητήρια για τα 90 νησιά @psilos3 !
Σ' ευχαριστώ πολύ! :)
Ταιριάζουν πολύ τα γούστα μας, Κουφονήσι, Λήμνος, Ιθάκη, Νάξος, είναι στα τοπ για μένα.
Ήταν η απάντηση για τις καλύτερες παραλίες στα νησιά, πολλές κι όχι μία-δύο που όλα έχουν, πλέον μου βγαίνει με μεγάλη ευκολία.
Μην ακούς τίποτα περί ασπρίλας, εδώ τα ίδια, δεν καταλαβαίνουν οι πολλοί τι κόπο κάνουμε να συντηρήσουμε το λευκότερο λευκό σε χώρα με 8 μήνες καλοκαίρι.
Δε ξέρουνε! Κάποια στιγμή θα αναπτύξω τη θεωρία μου που συνοψίζεται στο όσο πιο λευκός γυρνάς από διακοπές τόσο καλύτερα έχεις περάσει! :D
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
766
Likes
2.095
Επόμενο Ταξίδι
Μαλαισία - Βόρνεο
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Σ' ευχαριστώ πολύ! :)

Ήταν η απάντηση για τις καλύτερες παραλίες στα νησιά, πολλές κι όχι μία-δύο που όλα έχουν, πλέον μου βγαίνει με μεγάλη ευκολία.

Δε ξέρουνε! Κάποια στιγμή θα αναπτύξω τη θεωρία μου που συνοψίζεται στο όσο πιο λευκός γυρνάς από διακοπές τόσο καλύτερα έχεις περάσει! :D
Πολλά συγχαρητήρια κι απο μένα. Είναι τόσο όμορφο να εκπληρώνονται οι ταξιδιωτικοί μας στόχοι. Και μετά ο πήχης πιο ψηλά....
 

Vicks

Member
Μηνύματα
684
Likes
2.203
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη
Ταξίδι-Όνειρο
?
Σ' ευχαριστώ πολύ! :)

Ήταν η απάντηση για τις καλύτερες παραλίες στα νησιά, πολλές κι όχι μία-δύο που όλα έχουν, πλέον μου βγαίνει με μεγάλη ευκολία.

Δε ξέρουνε! Κάποια στιγμή θα αναπτύξω τη θεωρία μου που συνοψίζεται στο όσο πιο λευκός γυρνάς από διακοπές τόσο καλύτερα έχεις περάσει! :D
Την ίδια θεωρία έχω κι εγώ, αναμένω με αγωνία την ανάπτυξή της!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.526
Μηνύματα
899.106
Μέλη
39.244
Νεότερο μέλος
ifi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom