Τυνησία La Tunisie douze points !

KIKI

Member
Μηνύματα
2.701
Likes
6.683
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Πολυ ωραιο ταξιδι. Τωρα καταφερα και διάβασα όλη την ιστορία.
 

marathes

Member
Μηνύματα
54
Likes
86
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ-ΔΥΤΙΚΗ ΑΚΤΗ
@fenia42, τέλειο το ταξίδι σου! Ετοιμάζομαι και εγω σε δυο βδομαδες, για 11 μερες γεμάτες. Ήθελα να μου πεις αν νοικιάσατε αυτοκίνητο επι τόπου ή αν κλείσατε απο πριν. Θα εχει διαφορες στην τιμή; Ή παίζει να μη βρούμε; Εσάς πόσο σας βγήκε; Βάλατε και ασφάλεια φουλ φαντάζομαι! Ο αντρας μου λεει να κλεισουμε εκει, εγω ιντερνετ!
 
Last edited:

fenia42

Member
Μηνύματα
3.921
Likes
14.915
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
ειναι καλη ιδεα ταξιδι τελος ιουλιου;
Δεν έχω ιδέα. Εγώ θα άντεχα.

@fenia42, τέλειο το ταξίδι σου! Ετοιμάζομαι και εγω σε δυο βδομαδες, για 11 μερες γεμάτες. Ήθελα να μου πεις αν νοικιάσατε αυτοκίνητο επι τόπου ή αν κλείσατε απο πριν. Θα εχει διαφορες στην τιμή; Ή παίζει να μη βρούμε; Εσάς πόσο σας βγήκε; Βάλατε και ασφάλεια φουλ φαντάζομαι! Ο αντρας μου λεει να κλεισουμε εκει, εγω ιντερνετ!

Συγγνώμη , τώρα το είδα, δε πολυμπαινω τον τελευταίο καιρό. Ελπίζω να πήγατε και να βρήκατε την άκρη σας. Αν είσαι εδώ γράψε μας την εμπειρία σου.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.785
Likes
51.156
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
ειναι καλη ιδεα ταξιδι τελος ιουλιου;
Πολλή ζέστη δεν κάνει; Έχει και κόσμο... Εμείς πήγαμε Ιανουάριο κι ήταν άψογα, δε μας ενοχλούσε κανείς, ήμασταν σχεδόν μόνοι παντού, πάμφθηνα όλα. Ιούλιο με θερμοκρασίες Σαχάρας, πλήθη αν μπορούσα θα το απέφευγα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.389
Μηνύματα
890.489
Μέλη
39.046
Νεότερο μέλος
zozac

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom