Πολωνία Flix Bus Krakow to Wroclaw

Cothrin

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα , είμαι νέο μέλος και ελπίζω καταρχήν να γράφω σε σωστή ενότητα 😏..
Θα χρειαστώ την εμπειρία σας σχετικά με το ταξίδι με flix bus στην Πολωνία. Ψάχνοντας τρόπο να ταξιδέψουμε βράδυ από Κρακοβία προς Wroclaw βρήκαμε πολλά δρομολόγια με την εταιρεία Flix Bus με χρόνο ταξιδιού έως τέσσερις ώρες μέσα στη νύχτα. Την έχετε χρησιμοποιήσει στην Πολωνία? Είναι αξιόπιστη? Θα φτάσουμε στον προορισμό μας?😁 Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!
 

connosp

Member
Μηνύματα
463
Likes
1.033
Καλησπέρα , είμαι νέο μέλος και ελπίζω καταρχήν να γράφω σε σωστή ενότητα 😏..
Θα χρειαστώ την εμπειρία σας σχετικά με το ταξίδι με flix bus στην Πολωνία. Ψάχνοντας τρόπο να ταξιδέψουμε βράδυ από Κρακοβία προς Wroclaw βρήκαμε πολλά δρομολόγια με την εταιρεία Flix Bus με χρόνο ταξιδιού έως τέσσερις ώρες μέσα στη νύχτα. Την έχετε χρησιμοποιήσει στην Πολωνία? Είναι αξιόπιστη? Θα φτάσουμε στον προορισμό μας?😁 Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!
Όχι Πολωνία γιατί νοίκιασα αυτοκίνητο, αλλά Ιταλία, Ολλανδία, Σλοβενία, Κροατία κανένα πρόβλημα. Δες και τα τρένα.
 

geodimi10

Member
Μηνύματα
12
Likes
13
Καλησπέρα , είμαι νέο μέλος και ελπίζω καταρχήν να γράφω σε σωστή ενότητα 😏..
Θα χρειαστώ την εμπειρία σας σχετικά με το ταξίδι με flix bus στην Πολωνία. Ψάχνοντας τρόπο να ταξιδέψουμε βράδυ από Κρακοβία προς Wroclaw βρήκαμε πολλά δρομολόγια με την εταιρεία Flix Bus με χρόνο ταξιδιού έως τέσσερις ώρες μέσα στη νύχτα. Την έχετε χρησιμοποιήσει στην Πολωνία? Είναι αξιόπιστη? Θα φτάσουμε στον προορισμό μας?😁 Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!
Ναι επέλεξε την άφοβα! Είναι πολύ καλή εταιρία! Είναι πολύ οικονομική!
Την έχω χρησιμοποιήσει πολλές φορές στην Ευρώπη, όπου και αν έχω πάει. Σχεδόν πάντα στην ώρα της, με συνέπεια και έχει τύχει να φτάσω στον προορισμό μου πιο νωρίς από το προγραμματισμένο. Αξίζει με τα 1000!
Επίσης, την χρησιμοποίησα πρόσφατα τόσο για εντός Πολωνίας, τόσο και για να πάω από εκεί και Τσεχία.
Είναι η καλύτερη εναλλακτική αντί για τραίνο στην Ευρώπη κατά την προσωπική μου άποψη και εμπειρία.

Καμιά σχέση με το χάλι στα ελληνικά ΚΤΕΛ 😂
 

Cothrin

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Ναι επέλεξε την άφοβα! Είναι πολύ καλή εταιρία! Είναι πολύ οικονομική!
Την έχω χρησιμοποιήσει πολλές φορές στην Ευρώπη, όπου και αν έχω πάει. Σχεδόν πάντα στην ώρα της, με συνέπεια και έχει τύχει να φτάσω στον προορισμό μου πιο νωρίς από το προγραμματισμένο. Αξίζει με τα 1000!
Επίσης, την χρησιμοποίησα πρόσφατα τόσο για εντός Πολωνίας, τόσο και για να πάω από εκεί και Τσεχία.
Είναι η καλύτερη εναλλακτική αντί για τραίνο στην Ευρώπη κατά την προσωπική μου άποψη και εμπειρία.

Καμιά σχέση με το χάλι στα ελληνικά ΚΤΕΛ 😂
Έχω ακούσει καλά λόγια αλλά δεν είχα ακούσει κάτι για Πολωνία και ήθελα συγκεκριμένη εμπειρία!Ευχαριστώ πολύ!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.555
Μηνύματα
900.986
Μέλη
39.287
Νεότερο μέλος
pankkk

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom