Festival di Sanremo 2012

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
854
Likes
790
Πάντως εγώ να πω ότι ένα είναι το θεμα συζητησης στην Italia από το festival: η πεταλούδα της Belen (αγαπημένο πρόσωπο του gossip τύπου και των paparazzi)

 
Last edited by a moderator:

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.701
Όντως πολύ σπουδαία αοιδό στέλνετε φέτος στη Γουροβίσιον, καταπληκτική, που την βρήκατε? σας εύχομαι από την ψυχή μου να κερδίσετε! ΣΑΣ ΑΞΙΖΕΙ!!!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.398
Likes
9.331
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
sapienza said:
Τα πολύ καλά νέα είναι οτι φέτος στέλνουμε Eurovision το βαρύ πυροβολικό!!!Nina Zilli
Υποθετω οτι θυμασαι καλα την τελευταια φορα που την ειδαμε live..ξεσηκωσε και τοτε...σουπερ Nina.
Αν και δεν ηταν η προτιμηση μου,ηταν η καλυτερη η Emma. Επιβεβαιωσε ολα τα προγνωστικα. Brava.
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Υποθετω οτι θυμασαι καλα την τελευταια φορα που την ειδαμε live..ξεσηκωσε και τοτε...σουπερ Nina.
Αν και δεν ηταν η προτιμηση μου,ηταν η καλυτερη η Emma. Επιβεβαιωσε ολα τα προγνωστικα. Brava.

Επίσης,θα ήθελα Emma,αλλα και η Nina είναι θεωρώ πιο γνωστή στο ευρύ κοινό,ειδικά απ την επιτυχία της με το 50milla lacrime..
Τα τραγούδια της στη συναυλία di Primo Maggio ήταν πιο ξεσηκωτικά, πιστεύω ωστώσο πως η ιδιαίτερη φωνή της σε συνδιασμό με ένα τραγούδι μελωδικό κι όχι σαν αυτά που συνηθίζουμε ν ακούμε στη eurovision, θα βοηθήσουν για μια καλή θέση!
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.154
Likes
14.460
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
H καλλιτέχνης θα μετέχει με αυτό το άσμα;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.398
Likes
9.331
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
hydronetta said:
H καλλιτέχνης θα μετέχει με αυτό το άσμα;
Δεν εχει αποφασιστει ακομα. πιθανως να κανει ντουετο κ με αλλο κομματι, λενε τα μεσημεριαναδικα (που μου διηγουνται..εγω δεν τα βλεπω..)..
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Δεν εχει αποφασιστει ακομα. πιθανως να κανει ντουετο κ με αλλο κομματι, λενε τα μεσημεριαναδικα (που μου διηγουνται..εγω δεν τα βλεπω..)..

Και εγώ φυσικά δε τα βλέπω, μαθαίνω απο τρίτους, θα ήθελα ντουέτο με Giuliano Palma, τί λές?

 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.173
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Εγω ενα πραγμα καταλαβα απο αυτο το τοπικ. Κανεις απο τους ιταλοφιλους του φορουμ δεν βλεπει μεσημεριανες εκπομπες...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.398
Likes
9.331
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Και εγώ φυσικά δε τα βλέπω, μαθαίνω απο τρίτους, θα ήθελα ντουέτο με Giuliano Palma, τί λές?
φυσικά..κι αυτό το άσμα σκίζει..
μ' άρεσε πολύ και στο
Rome wasn't build in a day..
τραγουδά με μία λονδρέζα..τα λέει όλα..
(στα υπόψη, προσοχή στο: fansissimo...)

 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.301
Μέλη
38.970
Νεότερο μέλος
genik

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom