Eξαπάτηση

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

RoxanneCupcake

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Καλησπερα, γραφω εδω γιατι πραγματικα δεν ξερω που να μιλησω. Παρηγγειλα απο φβ απο ενα site το οποιο εχει 0 φιλους 0 Likes Κλπ κατι παπουτσια τα οποια μου ηρθαν μια χαρα αλλα λαθος χρωμα. Ειναι αυθεντικοτατα. Τα παρελαβα λοιπον και αμεσως καλω και τους λεω για αλλαγη. Περιμενω 2 βδομαδες τωρα κοντα, και δεν εχει ερθει. Σε ολο αυτο το διαστημα, τους στελνω μνμτα στο φβ και τα διαβαζουν και δεν απαντουν. Μπηκα απο αλλο προφιλ ως ενδιαφερομενη για τα παπουτσια τους και απαντησαν σε κλασματα δευτερολεπτου. Τους ειπα οτι θα κινηθω και νομικα αλλα τιποτα αυτοι. Το προβλημα ειναι οτι εγω αυτα τα παπουτσια θελω να τα βαψω και απο την στιγμη που δεν απαντουν , εγω δν μπορω να ξερω γιατι αν ερθουν τελικα τα παπουτσια , πως θα τα αλλαξω αν τα εχω βαψει ηδη ας πουμε?????? Τελοσπαντων, δεν με ενοχλει το ποσο που εδωσα, με ενοχλει το οτι δεν ξερω τι γινεται....
Μπορω να τους ξεσκισω με καποιο τροπο??
 

onoma meloys

Member
Μηνύματα
70
Likes
25
Καλησπερα, γραφω εδω γιατι πραγματικα δεν ξερω που να μιλησω. Παρηγγειλα απο φβ απο ενα site το οποιο εχει 0 φιλους 0 Likes Κλπ κατι παπουτσια τα οποια μου ηρθαν μια χαρα αλλα λαθος χρωμα. Ειναι αυθεντικοτατα. Τα παρελαβα λοιπον και αμεσως καλω και τους λεω για αλλαγη. Περιμενω 2 βδομαδες τωρα κοντα, και δεν εχει ερθει. Σε ολο αυτο το διαστημα, τους στελνω μνμτα στο φβ και τα διαβαζουν και δεν απαντουν. Μπηκα απο αλλο προφιλ ως ενδιαφερομενη για τα παπουτσια τους και απαντησαν σε κλασματα δευτερολεπτου. Τους ειπα οτι θα κινηθω και νομικα αλλα τιποτα αυτοι. Το προβλημα ειναι οτι εγω αυτα τα παπουτσια θελω να τα βαψω και απο την στιγμη που δεν απαντουν , εγω δν μπορω να ξερω γιατι αν ερθουν τελικα τα παπουτσια , πως θα τα αλλαξω αν τα εχω βαψει ηδη ας πουμε?????? Τελοσπαντων, δεν με ενοχλει το ποσο που εδωσα, με ενοχλει το οτι δεν ξερω τι γινεται....
Μπορω να τους ξεσκισω με καποιο τροπο??
Πέρα από το site στο facebook, δεν υπάρχει κάποιο φυσικό σημείο πώλησης είτε κάποιο διαθέσιμο τηλέφωνο επικοινωνίας;
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έχω απορία, τι χρώμα τα ήθελες και τι χρώμα ήρθαν;
 

taver

Member
Μηνύματα
12.598
Likes
29.750
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Συγνωμη κιόλας, γράφτηκες ΣΗΜΕΡΑ μέλος σε ένα site που λέγεται travelstories.gr και το μόνο που έχεις να πεις στον κόσμο που σε διαβάζει είναι αυτό; Τι σχεση έχει αυτό με τα ταξίδια, ότι ταξίδεψαν μέχρι να έρθουν στο σπίτι σου;
 

RoxanneCupcake

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Συγνωμη κιόλας, γράφτηκες ΣΗΜΕΡΑ μέλος σε ένα site που λέγεται travelstories.gr και το μόνο που έχεις να πεις στον κόσμο που σε διαβάζει είναι αυτό; Τι σχεση έχει αυτό με τα ταξίδια, ότι ταξίδεψαν μέχρι να έρθουν στο σπίτι σου;
ναι γτ οπως εψαχνα τοθεμα,εμφανιστηκε αυτη η σελιδα με το ιδιο προβλημα που ειχε καποιος αλλος και τοειχε γραψει εδω,
 

RoxanneCupcake

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Έχω απορία, τι χρώμα τα ήθελες και τι χρώμα ήρθαν;
δεν ειναι το χρωμα τοπροβλημα, το ανεφερα και σην ερωτηση μου, το προβλημα ειναι οτι δεν απαντησαν ποτε και με γραφου, επισης μου εστειλε μια κοπελα με το ιδιο ακριβως προβλημα δεν απαντουν ουτε σε αυτην, δεν με νοιαζει τα παπουτσια να ερχονταν και τα χριστουγεννα, με νοιαζει να ξερω ποτε θα ερθουν ομως και τι γινεται με αυτο γενικα
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
4.137
Καλό θα ήταν το πριν και το μετά το βάψιμο να τα αναρτήσεις με μία φωτογραφία. Αύριο μεθαύριο μπορεί να χρειαστεί να δώσουμε μια πινελιά και οι υπόλοιποι στα παλαιότερα των υποδημάτων μας.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.984
Likes
27.956
Συγνωμη κιόλας, γράφτηκες ΣΗΜΕΡΑ μέλος σε ένα site που λέγεται travelstories.gr και το μόνο που έχεις να πεις στον κόσμο που σε διαβάζει είναι αυτό; Τι σχεση έχει αυτό με τα ταξίδια, ότι ταξίδεψαν μέχρι να έρθουν στο σπίτι σου;
Εσύ ακόμα εδώ είσαι;Δεν είσαι με τον Κιμ;
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.536
Μηνύματα
899.579
Μέλη
39.254
Νεότερο μέλος
Kor75

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom