Ισπανία camino de santiago

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.891
Likes
51.986
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Απο Sarria είναι το τελευταίο κομμάτι του camino francés, χωρις ανηφόρες και το πιο ευκολο και δημοφιλές, ειδικά για άτομα τριτης ηλικίας.
 

las

Member
Μηνύματα
103
Likes
381
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Απο Sarria είναι το τελευταίο κομμάτι του camino francés, χωρις ανηφόρες και το πιο ευκολο και δημοφιλές, ειδικά για άτομα τριτης ηλικίας.
Και από άποψη ομορφιάς αξίζει; Το primitivo το φοβάμαι λίγο μήπως δεν το βγάλω γιατί δεν θα έχω χρόνο να προπονηθώ και φοβάμαι μήπως με ζορίσει πολύ. Και από από η χρόνου θα πάρει σίγουρα περισσότερο συγκριτικά με Saria
 
Last edited by a moderator:

las

Member
Μηνύματα
103
Likes
381
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Απο Sarria είναι το τελευταίο κομμάτι του camino francés, χωρις ανηφόρες και το πιο ευκολο και δημοφιλές, ειδικά για άτομα τριτης ηλικίας.
Και από άποψη ομορφιάς αξίζει; Το primitivo το φοβάμαι λίγο μήπως δεν το βγάλω γιατί δεν θα έχω χρόνο να προπονηθώ και φοβάμαι μήπως με ζορίσει πολύ. Και από από η χρόνου θα πάρει σίγουρα περισσότερο συγκριτικά με Saria
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.891
Likes
51.986
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ε το primitivo ειναι πιο ομορφο, ειδικα στο κομματι ΠΡΙΝ το Οβιεδο. Αλλα αν δεν εχεις τοσο χρονο κακως το συζηταμε.

Ναι, καλο ειναι και το αλλο. Για μενα λιγο απογοητευση το ποση ασφαλτο εχει
 

las

Member
Μηνύματα
103
Likes
381
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Ε το primitivo ειναι πιο ομορφο, ειδικα στο κομματι ΠΡΙΝ το Οβιεδο. Αλλα αν δεν εχεις τοσο χρονο κακως το συζηταμε.

Ναι, καλο ειναι και το αλλο. Για μενα λιγο απογοητευση το ποση ασφαλτο εχει
Μμμμ δεν θα ηθελα άσφαλτο η αλήθεια είναι. Μπορω να διαθέσω δυο εβδομαδες περίπου (ψυχολογικό είναι κυριως επειδή θα είμαι μακριά από την οικογενεια μου) αλλιώς δεν θα το συζητούσα.. επειδή θέλω να το κάνω γύρω στα μέσα Ιουλίου πιστεύεις ότι θα έχει κόσμο και θα υπάρχει πρόβλημα στα albergues και επίσης μπορεί κάποιος σχετικά fit χωρίς ιδιαίτερη προπόνηση να το ολοκληρώσει μέσα σε 12 μέρες;Για το primitivo
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.891
Likes
51.986
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μμμμ δεν θα ηθελα άσφαλτο η αλήθεια είναι. Μπορω να διαθέσω δυο εβδομαδες περίπου (ψυχολογικό είναι κυριως επειδή θα είμαι μακριά από την οικογενεια μου) αλλιώς δεν θα το συζητούσα.. επειδή θέλω να το κάνω γύρω στα μέσα Ιουλίου πιστεύεις ότι θα έχει κόσμο και θα υπάρχει πρόβλημα στα albergues και επίσης μπορεί κάποιος σχετικά fit χωρίς ιδιαίτερη προπόνηση να το ολοκληρώσει μέσα σε 12 μέρες;Για το primitivo
Εννοειται οτι θα εχει παρα πολυ κοσμο, ειδικα εκει, κοντα στη γιορτη του Ιακωβου. Για τα καταλύματα δεν ξερω να σου πω, για το επιπεδο δυσκολιας νομιζω καποιος reasonably fit το κάνει.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.434
Likes
21.560
Επόμενο Ταξίδι
Βοσνία-Ερζεγοβίνη, Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
@Yorgos πάρα πολύ ωραίο το βίντεο που έχεις στο προφίλ σου για το Camino de Santiago!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.518
Μηνύματα
898.830
Μέλη
39.239
Νεότερο μέλος
Rosywillrose

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom