Basketball

kokobloko

Member
Μηνύματα
18
Likes
245
Συνεχώς τραυματίας , μονίμως γκρινιάρης, στον Ερυθρό Αστέρα έκανε δύο φορές έκκληση στους φιλάθλους να του δώσουν κι άλλη ευκαιρία γιατί είχε ψυχολογικά προβλήματα που τον παράτησε μια γκόμενα, γυάλινος σε όλα τα επίπεδα. Κακή μεταγραφή και το λέω εγώ που ο Ολυμπιακός και ο Μπαρτζωκας (μόνο μπασκετικά) μου είναι πολύ συμπαθείς. Για μένα ανεξήγητη μεταγραφή, μάλλον κλείνει τρύπες μέχρι να επιστρέψει ο Έβανς κάποια στιγμή το Γενάρη λογικά.
Την φετινή ομάδα του μπασκετικού παναθηναικου την αγάπησα τόσο πολύ που δεν μου βγαίνει να πω κακό λόγο για κανέναν ακόμα και για όσους πάνε στον οσφπ!:grouphug:
 

paykopete

Member
Μηνύματα
175
Likes
741
Κόσμημα για το άθλημα ο Γιώργος Πρίντεζης. Το τέλος ούτε στημένο από το Χόλιγουντ να ήτανε. Του άξιζε! Ήθος, σοβαρότητα και σταθερότητα στο 4! Μεγάλος παίχτης!

Μετά και την ανακοίνωση Οσμάν , ο Παναθηναϊκός αντικειμενικά (ειδικά στα γκαρντ) έχει το καλύτερο εφετινό ρόστερ στην Ευρωλίγκα μαζί με την Ρεάλ. Παίζει και καλύτερο! 3 ιδανικές μεταγραφές!
Ολυμπιακός επίσης σοβαρές μεταγραφές (ειδικά Βενζεκοφ κ Φουρνιέ, για τον Βιλντοζα που δεν ταίριαξε πέρσυ σε εμάς , είναι ένα ερωτηματικό για φέτος) θα δούμε ματσαρες σε Ελλάδα κ Ευρώπη! Καλή σεζόν!
 
Last edited:

annoula

Member
Μηνύματα
366
Likes
861
Εμένα πάντως η τελετή που κάνανε για τπν Πρίντεζη μου φάνηκε πιο grande απο αυτήν του Σπανούλη. Εκ γυναικείας σκοπιάς βεβαίως βεβαίως.
 

spyros91

Member
Μηνύματα
915
Likes
841
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Κόσμημα για το άθλημα ο Γιώργος Πρίντεζης. Το τέλος ούτε στημένο από το Χόλιγουντ να ήτανε. Του άξιζε! Ήθος, σοβαρότητα και σταθερότητα στο 4! Μεγάλος παίχτης!

Μετά και την ανακοίνωση Οσμάν , ο Παναθηναϊκός αντικειμενικά (ειδικά στα γκαρντ) έχει το καλύτερο εφετινό ρόστερ στην Ευρωλίγκα μαζί με την Ρεάλ. Παίζει και καλύτερο! 3 ιδανικές μεταγραφές!
Ολυμπιακός επίσης σοβαρές μεταγραφές (ειδικά Βενζεκοφ κ Φουρνιέ, για τον Βιλντοζα που δεν ταίριαξε πέρσυ σε εμάς , είναι ένα ερωτηματικό για φέτος) θα δούμε ματσαρες σε Ελλάδα κ Ευρώπη! Καλή σεζόν!
Θα διαφωνήσω απόλυτα για Ρεάλ!! Θεωρώ φέτος μπορεί ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να μείνει εκτός φάιναλ φορ.. στα γκαρντ έχει Καμπατσο , έναν Φέλιξ, έναν Ραταν Μεις, τον Γιουλ και τον Μούσα!! Έχει πάει να πάρει Οσμάν , Φουρνιε και έφαγε άκυρα.. στο 5 πάντως είναι δυνατή!! Προβλέπω 1-2 για τις ελληνικές και επιτέλους ελληνικός τελικός!!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.891
Likes
51.986
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ολα τα ροστερ με τις αλλαγες τους εδω:

EuroLeague Rosters and Transfers index – 2024

Σε ατομικο επιπεδο περιμενω τρελα χαιλαιτς απο TJ Shorts, Nwora και Καρλικ Τζόουνς. Παρτιζαν πολυ ενδιαφεροντα πράγματα, για τις 2 ελληνικες μετα απο ΠΟΛΛΑ χρονια (2009) το να μην πανε Φ4 θα συνιστα αποτυχία. Ενδιαφερον προτζεκτ φετος η Μπασκονια του Λασο, καλο αουτσαιντερ για Φ4 οι δυο τουρκικές, σε βαθμο που δεν το αποκλειω να εχουμε μονο ελληνοτουρκικες (αν και η Ρεαλ λογικα δε θα το επιτρεψει). Μπαρτσελονα δε μου γεμιζει το ματι καθολου, Μακαμπι λογικη αποδυναμωση δε θα μπει καν οκταδα, μου αρεσει που θα δουμε Παρι (χωρις απαιτησεις παντως), η Μπολονια κανει τυμβωρυχειες, το Μιλανο στα χαρτια δυνατό αλλα τι ειχες Εκτορα τι ειχα παντα.
 

spyros91

Member
Μηνύματα
915
Likes
841
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Ολα τα ροστερ με τις αλλαγες τους εδω:

EuroLeague Rosters and Transfers index – 2024

Σε ατομικο επιπεδο περιμενω τρελα χαιλαιτς απο TJ Shorts, Nwora και Καρλικ Τζόουνς. Παρτιζαν πολυ ενδιαφεροντα πράγματα, για τις 2 ελληνικες μετα απο ΠΟΛΛΑ χρονια (2009) το να μην πανε Φ4 θα συνιστα αποτυχία. Ενδιαφερον προτζεκτ φετος η Μπασκονια του Λασο, καλο αουτσαιντερ για Φ4 οι δυο τουρκικές, σε βαθμο που δεν το αποκλειω να εχουμε μονο ελληνοτουρκικες (αν και η Ρεαλ λογικα δε θα το επιτρεψει). Μπαρτσελονα δε μου γεμιζει το ματι καθολου, Μακαμπι λογικη αποδυναμωση δε θα μπει καν οκταδα, μου αρεσει που θα δουμε Παρι (χωρις απαιτησεις παντως), η Μπολονια κανει τυμβωρυχειες, το Μιλανο στα χαρτια δυνατό αλλα τι ειχες Εκτορα τι ειχα παντα.
Εγώ θέλω να δω την Παρτιζάν πως θα παρουσιαστεί .. Μακάμπι , Μπαρτσελόνα όπως τα είπες, Μιλάνο δεν έχει σωτηρία, αν και πήρε Νιμπο και στους ψηλούς είναι τούμπανο.. Περιμένω δυνατή Εφές και Ερυθρό ( αν και του λείπει ένας ψηλός βλέπε Πετρουσεφ) θέλω να δω η Μονακό πως θα ανταποκριθεί γιατί έχει καλή ομάδα, η Φενέρ αδύναμη στους ψηλούς και με Γουιλμπεκιν δεν πάει πουθενά, και ξαναλέω πως βλέπω Ρεάλ οριακά στην 4αδα..
Για εμένα final 4 ΠΑΟ ΟΣΦΠ ΕΦΕΣ ΠΑΡΤΙΖΑΝ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.518
Μηνύματα
898.832
Μέλη
39.239
Νεότερο μέλος
Rosywillrose

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom