Alpha bank bonus

Petyr

Member
Μηνύματα
16
Likes
29
Στα θετικά της Premium πρέπει να συνυπολογιστεί το 1+1 εισιτήριο κάθε χρόνο συν τα 25 ευρώ εκπτωτικό κουπόνι πέρα από τα άλλα κουπόνια. Με αυτά τα δύο γίνεται απόσβεση σίγουρα της ετήσιας συνδρομής.
Κι εγώ την έχω 3 χρόνια περίπου και τη συνδρομή σίγουρα την έχω καλύψει για 8 χρόνια (και η δική μου αίτησή μου για απαλλαγή/μείωση της συνδρομής έπεσε στο κενό).
Αλλά εξαρτάται από τη χρήση που κάνεις και το "μοντέλο" ανάπτυξης που χρησιμοποιείς. Εγώ π.χ. δεν είμαι fan των αγορών από kotso, θέλω να κρατάω το gold class όσο μπορώ οπότε δε με συμφέρει η έκδοση award εισιτηρίων με χρήση miles και προτιμώ το 1+1. Κάνω βέβαια χρήση μιλίων για έκπτωση σε ταξίδια. Το 1+1 θέλει τον τρόπο του, ειδικά αν έχεις >2 άτομα (παιδί π.χ.) και συμφέρει κυρίως για ευρωπαϊκά ταξίδια σε συνδυασμό με κάποια προσφορά που τρέχει. Αλλά είναι πολύ βολικό και αν χρειαστεί να τα κλείσεις πιο κοντά στην ημερομηνία που ταξιδεύεις που οι τιμές εκτοξεύονται. Το 25άρι είναι πολύ εύχρηστο για εσωτερικά ταξίδια κ φεύγει για πλάκα.
 

DePuy

Member
Μηνύματα
33
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Ρωσία
Σήμερα έβαλαν και σε μένα τους 20.000 πόντους από τον συνταξιοδοτικό λογαριασμό που άνοιξα. Άργησαν λέει γιατί το σύστημα μπερδεύτηκε επειδή ήμουν συνδικαιούχος στον συνταξιοδοτικό λογαριασμό της συζύγου.o_O
Αυτό με τις 20.000 bonus για λογαριασμό μισθοδοσίας, τρέχει ακόμα ή ήταν κάποια παλιά προσφορά, γιατί δεν το βλέπω κάπου στην Alpha Bank ;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.518
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom