AEGEAN-Προσφορά εσωτερικού

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Πόσο το βρίσκεις τώρα;
 

jb1989

Member
Μηνύματα
19
Likes
1
Ίσως δεν το διατύπωσα καλά...Τώρα με την προσφορά το βρίσκω στα 100?.Υπάρχει περίπτωση να βρω κάτι καλύτερο αργότερα;
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
όχι πιο κάτω το καλοκαίρι δύσκολα
χτύπα το...
 

harilander

Member
Μηνύματα
563
Likes
476
Επόμενο Ταξίδι
βλέπουμε...
Ταξίδι-Όνειρο
χώρα του ποτέ
πάρτο ΄τωρα, δεν νομίζω να βάλουν άλλες προσφορες καλοκαιριάτικα καθώς το καλοκαίρι είναι αυξημένη η κίνηση και εχουν σίγουρους τους πελάτες. Εκλεισα πριν ενα μηνα για Ιούνιο Αθηνα-Ηράκλειο-Αθήνα δύο άτομα 150€, τώρα δεν βρίσκεις τίποτα!
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
εγω ψαχνω θεσσαλονικη χανια και ειναι πολυ ακριβα δεν .........
 

Jiovanna

Member
Μηνύματα
18
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
I am working on it...
Εμείς κλείσαμε Θεσ/νίκη-Χανιά με επιστροφή, τέλος Ιουλίου, 190 για 2 άτομα. Πριν 15 μέρες βέβαια.... Νομίζω ότι πιο κάτω δεν θα βρίσκαμε ;)
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.647
Likes
10.175
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
127 για Ηρακλειο μεσα στο κατακαλοκαιρο .. ο,τι πρεπει :) αμα το ειχα δει λιγο πιο νωρις εκλεινα και με 107,αλλά ....
 

nickvass

Member
Μηνύματα
9
Likes
2
παντως εχει πολλη πλακα οι πτησεις εσωτερικου στα 100-120 ευρω,οταν βρισκεις για εξωτερικο στα ιδια η και φθηνοτερα.θελω περισσοτερα χανια-αθηνα-χανια,απο αθηνα-ναπολη-αθηνα.ελεοοοοος!!!
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.936
Likes
3.927
Έλεος γιατί ζητάς νέε μου?

1.Σε όλη την Ευρώπη παίζει αυτό, όχι μόνο στην Ελλάδα...
2. Θα είχε ιδιαίτερο ενδιαφέρον να μας έλεγες πόσο βρίσκεις την Νάπολη από Αθήνα... αν την βρίσκεις κάπου φτηνότερα από 120? θα σε παρακαλούσα να μου κλείσεις κι εμένα και για τον κόπο σου πρόθυμα θα σου έδινα +20?...
 

North66

Member
Μηνύματα
4.356
Likes
5.205
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
παντως εχει πολλη πλακα οι πτησεις εσωτερικου στα 100-120 ευρω,οταν βρισκεις για εξωτερικο στα ιδια η και φθηνοτερα.θελω περισσοτερα χανια-αθηνα-χανια,απο αθηνα-ναπολη-αθηνα.ελεοοοοος!!!
Πάρε το γρήγορο πλοίο... αν αθροίσεις το χρόνο να πας στο αεροδρόμιο, την αναμονή πριν την πτήση, την πτήση, τη συλλογή των αποσκευών, τον προαστιακό για το κέντρο στα ίδια θα βγεις... όσο επιλέγετε πτήσεις και υπάρχει ζήτηση, οι αεροπορικές θα αυξάνουν τις τιμές.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.533
Μηνύματα
899.519
Μέλη
39.253
Νεότερο μέλος
DimiKl

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom