About football, soccer, ποδόσφαιρο, κλωτσοσκούφι ... again..

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.690
Likes
16.629
" Η πρωτιά της Αυστρίας είναι μέχρι στιγμής η μεγαλύτερη έκπληξη του Euro. Μετά φυσικά από την ασίστ του Ρονάλντο" απο SDNA..
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.690
Likes
16.629
Σημερα το Τουρκία-Τσεχία εχει μεγάλο ενδιαφερον

Στον πεμπτο ομιλο επίσης οπου αν ερθουν ισοπαλία και τα δυο παιχνιδια θα ισοβαθμούν ολοι με 4 βαθμούς.. εχει ξαναγίνει ποτε κατι τετοιο;; Ουκρανία-Βέλγιο και Σλοβακία-Ρουμανία (εδω με ισοπαλία περνανε και οι δυο και ειναι "στημενο" ειπε μια κακια γλώσσα ο Λουπου.. ποιος δινει σημασια στον Λούπου θα μου πειτε και θα εχετε δικιο)..

Α ναι ξεχασα ειναι και ο Ρονάλντο.. θα βαλει η δεν θα βάλει γκολ;; στοιχηματιστε, θα βάλει έστω και με τους κοιλιακούς του..



Εχουν βγει ηδη 2 ζευγάρια για την φαση των 16 .. ΕΛΒΕΤΙΑ-ΙΤΑΛΙΑ και ΓΕΡΜΑΝΙΑ- ΔΑΝΙΑ οι ΑΓΓΛΙΑ, ΙΣΠΑΝΙΑ, ΓΑΛΛΙΑ, ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ ΚΑΙ ΑΥΣΤΡΙΑ περιμενουν να δουν ποιους θα εχουν αντιπάλους.. και υπαρχει και ενα παιχνιδι ακομα αγνωστο ποιοι θα ειναι αντιπαλοι.. το βραδυ συμπληρωνεται ο πινακας..
 
Last edited:

kokobloko

Member
Μηνύματα
15
Likes
188
Ταξίδι-Όνειρο
Βαρκελώνη για το 8ο
Πάντως μ αυτά που συμβαίνουν στο ελληνικό ποδόσφαιρο, έχω αρχίσει και πιστεύω οτι θα επιστρέψουν οι εποχές που θα έχουμε πρωταθλητή απο Νοέμβριο με 20 βαθμούς μπροστά απο τον δεύτερο! Οσο χαρήκαμε ανταγωνισμό χαρήκαμε, επιστροφή στην στημένη κανονικότητα.:mad:
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.405
Likes
7.133
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Γιατί το λες αυτό; Έχεις αποδείξεις;
Γίνονται ή γινόταν ποτέ τέτοια άσχημα πράγματα στο ελληνικό επαγγελματικό ποδόσφαιρο;
Άκου εκεί στημένη κανονικότητα;

😁🤪😎🤔🤔
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.911
Likes
27.190
Πάντως μ αυτά που συμβαίνουν στο ελληνικό ποδόσφαιρο, έχω αρχίσει και πιστεύω οτι θα επιστρέψουν οι εποχές που θα έχουμε πρωταθλητή απο Νοέμβριο με 20 βαθμούς μπροστά απο τον δεύτερο! Οσο χαρήκαμε ανταγωνισμό χαρήκαμε, επιστροφή στην στημένη κανονικότητα.:mad:
Αυτή που κάνει κουμάντο είναι η ΕΠΟ, Θα την αναλάβει ο Γκαγκάτσης που είναι ΠΑΟΚ.
Έχεις κάποια υπόνοια ότι θα είναι στημένες διαιτησίες; Ή πιστεύεις αν αναλάμβανε την προεδρία
της λίγκας ο Αλαφούζος θα είχαν οι ομάδες καλύτερους χορηγούς;
Ο Αλαφούζος δεν είναι αυτός που βρίζουν οι Παναθηναικοί και κάνουν πορείες εναντίον του;
Τι άλλαξε και κλαίνε με μαύρο δάκρυ;
Δεν έχει την ικανότητα να πάρει ένα πρωτάθλημα στα 15 χρόνια και θέλει να διοικήσει την λίγκα.
Προσωπικά πιστεύω ότι ο Γκαγκάτσης είναι τίμιος. Έχεις άποψη για κάτι το αντίθετο;
 

turms

Member
Μηνύματα
2.091
Likes
2.910
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
Αυτή που κάνει κουμάντο είναι η ΕΠΟ, Θα την αναλάβει ο Γκαγκάτσης που είναι ΠΑΟΚ.
Έχεις κάποια υπόνοια ότι θα είναι στημένες διαιτησίες; Ή πιστεύεις αν αναλάμβανε την προεδρία
της λίγκας ο Αλαφούζος θα είχαν οι ομάδες καλύτερους χορηγούς;
Ο Αλαφούζος δεν είναι αυτός που βρίζουν οι Παναθηναικοί και κάνουν πορείες εναντίον του;
Τι άλλαξε και κλαίνε με μαύρο δάκρυ;
Δεν έχει την ικανότητα να πάρει ένα πρωτάθλημα στα 15 χρόνια και θέλει να διοικήσει την λίγκα.
Προσωπικά πιστεύω ότι ο Γκαγκάτσης είναι τίμιος. Έχεις άποψη για κάτι το αντίθετο;
" Θα την αναλάβει ο Γκαγκάτσης που είναι ΠΑΟΚ. "
k δεν το λέω επειδή είμαι στην άλλη πλευρά της πόλης, αλλα εμενα δεν μου στέκει καλά.
αλλα αυτό θα φανεί στο τέλος της σαιζόν
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.911
Likes
27.190
" Θα την αναλάβει ο Γκαγκάτσης που είναι ΠΑΟΚ. "
k δεν το λέω επειδή είμαι στην άλλη πλευρά της πόλης, αλλα εμενα δεν μου στέκει καλά.
αλλα αυτό θα φανεί στο τέλος της σαιζόν
Φυσικά κάθε παράγοντας υποστηρίζει μια ομάδα. Ο λογαριασμός θα πληρωθεί στο τέλος. Και τον γάτο μου να βάλεις πρόεδρο στην ΕΠΟ θα είναι καλύτερος από τον Μπαλτάκο. Πόσο μάλιστα ο Γκαγκάτσης που δείχνει σοβαρός. Πολύ σωστά έχεις τις επιφυλάξεις σου, αλλά θα πρέπει να τον δούμε στην πράξη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.355
Μηνύματα
889.773
Μέλη
39.031
Νεότερο μέλος
Ζωή Μ

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom